دیدار فعالین تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد از سفارت فلسطین

پذیرای دانشجویان مظلوم فلسطینی در دانشگاه آزاد اسلامی هستیم

تعدادی از فعالین تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در سفارت فلسطین ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این دیدار که با حضور محمد جوهیر کاردار سفارت فلسطین در تهران در غیاب سفیر این کشور برگزار شد، علی قدمیاری، مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهار کرد:دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان اسلام است و ما با حضور در سفارت فلسطین سلام و درود دانشجویان این دانشگاه را خدمت شما تقدیم می کنیم.

وی افزود:امیدواریم کشور مستقل فلسطین هرچه سریعتر تشکیل شود و مسلمانان فلسطین در آزادی کامل زندگی خود را به دور از هرگونه جنگ و خونریزی سپری کنند.

قدمیاری خطاب به کاردار سفارت فلسطین در تهران گفت:از شما تقاضا می کنیم سلام گرم تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد را به دانشجویان فلسطینی تقدیم کنید و همچنین از دانشجویان فلسطینی دعوت می کنیم از دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کنند و در تمامی حوزه های علمی ،پژوهشی آماده همکاری با دانشجویان فلسطینی هستیم و از حضورشان در دانشگاه آزاد اسلامی استقبال می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما آمادگی داریم تسهیلات مناسبی را فراهم کنیم تا پذیرای دانشجویان مظلوم فلسطینی در دانشگاه آزاد اسلامی باشیم.

کاردار سفارت فلسطین در تهران نیز در ادامه این دیدار اظهار داشت:ما علاقه مندیم دانشگاه های ایران از جمله دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویانی فلسطینی را بورسیه کنند تا دانشجویان محروم فلسطینی که امکان ادامه تحصیل ندارند به این صورت بتوانند تحصیل خود را ادامه دهند.

محمد جوهیر گفت:برادران و خواهران ما در غزه در حصر هستند و امکان رفت و آمد ندارند و در شرایط بسیار سختی بسر می برند.

وی افزود:در حمله اخیر رژیم صهیونیستی به غزه بیش از 700 شهید و بیش از 4000 زخمی و نزدیک 130هزار واحد مسکونی تخریب کلی و جزئی شده است و از سوی دیگر بدلیل پرتاب موشک های ما ،پرواز ایرلاین ها به اسراییل متوقف شده است و اسراییل از این جنگ تاکنون 2.5 میلیون دلار ضرر کرده است.

کاردار سفارت فلسطین در تهران خاطرنشان کرد:موشک های ما با اینکه پیشرفته نیست اما یک حالت رعب و وحشت در سرزمین های اشغالی ایجاد کرده است .

محمد جوهیر در پایان تاکید کرد: ما به طور کامل آمادگی هرگونه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی را داریم و امیدواریم بتوانیم قدم موثری برای دانشجویان فلسطینی در ایران برداریم.

در ادامه این دیدار نیز دبیران کل 3 اتحادیه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی ضمن همدردی با مردم غزه ،جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم

کردند.

انتهای پیام

کد N414052