آیت‌الله صافی درگذشت آیت‌الله شب زنده‌دار را تسلیت گفت

آيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی با صدور پیامی ارتحال عالم ربانی حضرت آیت‌الله شب زنده‌دار جهرمی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، در پیام تسلیت آیت‌الله صافی گلپایگانی آمده است: رحلت عالم ربانی اسوه اخلاق و فضیلت حضرت آیت‌الله آقای حاج شیخ حسین شب‌نده‌دار جهرمی موجب تاسف و تاثر این جانب شد.

در ادامه این پیام افزوده شده است: آن عالم فرزانه عمر پربرکت خود را در خدمت به اعتلای کلمه‌الله، تدریس، ترویج و نشر معارف نورانی اهل‌بیت علیهم السلام و تربیت طلاب و تهذیب نفوس و خدمت خالصانه به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواح العالمین له‌الفدا سپری کرد.

در بخش دیگری از این پیام خاطرنشان شده است: فقدان این عالم وارسته و فقیه پارسا ثلمه‌ای جبران ناپذیر است. حوزه علمیه امروز یکی از اساتید بزرگ اخلاق خود را از دست داد و در سوگ او نشست. انالله و انا‌الیه راجعون.

در پایان پیام تسلیت آیت الله صافی گلپایگانی آمده است: حقیر رحلت این عالم پرهیزکار را به حضرات علمای اعلام، طلاب حوزه علمیه، بیت مکرم آن فقید سعید، آقازادگان گرامی، دامادهای فاضل بویژه حجت الاسلام شیخ مهدی شب زنده‌دار و همچنین مردم مومن و شریف شهرستان جهرم و روحانیون آن دیار تسلیت گفته در جوار مضجع شریف حضرت ثامن الحجج علیه الاف التحیه و السلام برای آن مرحوم ترفیع درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام

کد N412518