/روز قدس؛ هشداری بزرگ به اسرائیل/

فاضل لنکرانی: مردم دنیا در برابر فجایع اسرائیل سکوت نکنند

ايران,فلسطين,غزه,روز قدس,راهپيمايي,داعش

رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: رژیم صهیونیستی با کشتار مردم بی‌دفاع در فلسطین، چهره شوم خود را به جهانیان بیش از پیش نمایان کرده و مردم دنیا نباید در برابر این فجایع سکوت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، آیت‌الله محمد جواد فاضل لنکرانی با حضور در راهپیمایی روز قدس در شهر مقدس قم در جمع خبرنگاران، افزود: پیام این راهپیمایی به کشورهای اسلامی این است که از خواب غفلت بیدار شوند و با آرمان اسلام هم پیمان شوند.

وی با بیان این‌که «راهپیمایی روز قدس امروز با هدفی مضاعف برگزار شد» گفت: راهپیمایی امروز با هدف مبارزه با داعش که مولود اسرائیل برای نابودی کشورهای اسلامی است، برگزار شد.

وی از مردم خواست، ضمن محکومیت جنایات اسراییل، اقدامات ددمنشانه داعش در کشورهای اسلامی را نیز محکوم کنند.

رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) در ادامه با اشاره به حضور گسترده مردم استان قم در راهپیمایی روز قدس، گفت: حضور مردم امروز آگاهانه بود و مردم با اعتقاد راسخ در این راهپیمایی عظیم حضور پیدا کردند.

وی با تاکید براین‌که «سطح آگاهی مردم بسیار بالا رفته و هر قدمی که در این راه بر می‌دارند با هدف انجام وظیفه خود در قبال مسمانان مظلوم فلسطین است»، افزود: راهپیمایی امروز مصداق عمل به آیات قرآنی است؛ چراکه هر اقدامی که خشم دشمنان را برانگیزد، عبادت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: به طور حتم ثواب این حضور از روزه داری کمتر نیست و راهپیمایی امروز عملی عبادی و در راستای برانگیختن خشم و غیظ دشمنان است.

انتهای پیام

کد N411235