/روز قدس؛ هشداری بزرگ به اسرائیل/

احمدی‌نژاد: صحنه فلسطین صحنه قربانی شدن انسانیت است

محمود احمدي‌نژاد,غزه,روز قدس

رئیس جمهور پیشین کشورمان گفت: صحنه فلسطین صحنه قربانی شدن انسانیت است و صحنه تکه و پاره شدن انسان ها زیر دست‌وپای شیطان‌ها و شیطان صفت‌ها است.

رئیس جمهور پیشین کشورمان گفت: صحنه فلسطین صحنه قربانی شدن انسانیت است و صحنه تکه و پاره شدن انسان ها زیر دست‌وپای شیطان‌ها و شیطان صفت‌ها است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی نژاد در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسئله فلسطین مسئله‌ای انسانی است. مسئله قوم و قبیله‌ای نیست. شیطان صفتانی که می‌خواهند همه دنیا را ببلعند و صفت شیطانی خود را در فلسطین به نمایش بگذارند امروز در غزه هستند.

وی در ادامه گفت: صحنه‌هایی که امروز در فلسطین می‌بینیم حقیقت نظام انگلیس است. همه حرف‌هایی که می‌زنند که می‌خواهیم انسانیت را بپا کنیم در فلسطین قابل مشاهده است.

احمدی نژاد همچنین گفت: واقعیت فلسطین همان است که امام گفتند، هرچه می‌گذرد می‌بینیم این حرف الهی است. موجودیت غیرمشروع و غیرانسانی و اشغالگر و آدم‌کش و تجاوز به انسان‌ها باید حل شود.

وی با اشاره به نقشه اسرائیلی‌ها برای تصرف غزه تصریح کرد: آنها نقشه کشیده‌اند اگر بتوانند غزه را تصرف و بحث فلسطین را تمام کنند. حالا یک تکه از آن زمین‌ها را به اردن می‌دهند و به کرانه باختری می‌بخشند. دو دولت درست می‌کنند و سر مردم را شیره می‌مالند و یا اگر شرایط بین‌المللی اجازه دهد سراغ آنها هم می‌روند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: راه همان است که امام گفت، امروز رسالت یعنی به صحنه آمدن. مسئله فلسطین نقطه وحدت همه انسان‌ها است. هولوکاست واقعی در فلسطین می‌گذرد، مستند است و همه مردم آن را می‌بینند. همه چیز بر پایه انقلاب، امام و رهبری است.

انتهای پیام

کد N410911