بیانیه سازمان ثبت اسناد و املاک به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس,سازمان ثبت اسناد و املاك

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

نظام سلطه و صهیونیسم امروز بیش از هر زمان دیگری در پی حفظ و بقاء موجودیت خود به توحش و خونریزی و کشتار مظلومین بی دفاع روی آورده است. جای جای جهان به ظاهر متمدن امروز شاهد ظلم و بی‌عدالتی است و فریاد مظلومیت و دادخواهی در هر گوشه‌ای پیچیده است. امروز سازمان‌های به ظاهر مدافع حقوق بشر و حامیان دروغین آنها شاهد فجایع عظیمی است که غزه را به حمامی از خون بدل نموده و روزانه ده‌ها کودک و زن و پیر و جوان بی‌دفاع و بی‌گناه در زیر آتش قساوت و زیاده خواهی صهیونیست‌ها در خون می‌غلطند.

در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که با دوراندیشی امام راحل عظیم‌الشأن به روز قدس نام نهاده شده و در دفاع از مظلومیت و حق‌خواهی مردم فلسطین و محکوم نمودن جنایات وحشیانه اسرائیل و هم داستان‌های این رژیم جعلی، در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر تنفر و انزجار خود را از اقدامات نژادپرستانه و قرون وسطایی دنیای استکبار و به ویژه دست پرورده آنها یعنی رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می داریم.

کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور نیز دوشادوش مردم شریف ایران اسلامی در اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و به پاس حمایت از بیش از نیم قرن مقاومت مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدامات وحشیانه اسرائیل جنایتکار ، همراه با سایر اقشار جامعه اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می نمایند.

بی‌شک حضور گسترده و پرجوش و خروش آزادیخواهان در سراسر جهان به ویژه ملت مسلمان و غیرتمند ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس پشتوانه‌ای خواهد بود برای جبهه مقاومت و آتش ترس و وحشت را در دل جبهه استکبار و در راس آن ها آمریکا و رژیم غاصب صهیونستی بیش از پیش شعله ور خواهد نمود.

انتهای پیام

کد N408605