دعوت مجمع متخصصان ایران برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

مجمع متخصصان ایران در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن محکومیت جنایات اخیر رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه، خواستار وحدت امت اسلامی به منظور مقابله با استکبار جهانی شد.

به گزاری گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه بدین شرح است:

در شرایطی که آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی شاهد شکست توطئه خود در سوریه بودند، امروز حملات ظالمانه و وحشیانه صهیونیست‏‌ها به مردم غزه نقض آشکار قوانین بین‏المللی است. عمق فاجعه در غزه چنان است که فقط محکومیت از سوی کشورها و سازمان های بین المللی کافی نیست و مسلمانان و دوستداران فلسطین و طرفداران مردم مظلوم و بی سلاح غزه باید با اقدامی فوری به مقابله با رژیم صهیونیستی بپردازند.

متاسفانه امروز شاهدیم نهادهای بین المللی به عنوان مسئولان و بازیگران عمده نظام بین المللی تاکنون از هرگونه اقدام بازدارنده علیه تجاوزات وحشیانه رژیم اسرائیل سر برتافته‌اند و این عامل گستاخی و جنایات جدید رژیم صهیونیستی گردیده است. این کشتار و خونریزی ها در مقابل دیدگان کسانی حادث می شود که خود را مدافع و سردمدار حقوق بشر می دانند و با بی شرمی هرچه تمام تر از این رژیم غاصب حمایت می کنند.

حقیقت این است که جنایات رژیم آدمکش صهیونیستی در فلسطین و خصوصا در غزه و جنایات تروریست های اجیر شده در عراق و سوریه، همگی مجموعه ای بهم پیوسته از مکر و توطئه دشمنان قسم خورده اسلام به سرکردگی آمریکای جنایت کار است که به خیال خام خود می خواهند ملت های مسلمان را تسلیم خواسته های نامشروع و شیطانی خود نمایند.

ملت های مسلمان به یاری پروردگار و در سایه هوشیاری و بیداری اسلامی، تمام این توطئه ها را خنثی و از این مصائب و مشکلات فرصتی برای قوی تر شدن خواهند ساخت و هر روز عرصه را بر سردمداران استکبار و رژیم صهیونیستی تنگ تر خواهند نمود.

مجمع متخصصین ایران ضمن محکوم کردن کشتار مردم غیرنظامی غزه و فلسطین توسط رژیم اشغالگر اسرائیل، حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را ضربه سنگینی بر حیات و بقاء رژیم جعلی صهیونیست دانسته و خواستار وحدت و انسجام ملت‌های اسلامی علیه این رژیم غاصب و حامیان اوست.

روز قدس، میراث گران ‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، جای جای میهن اسلامی جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور و غیرتمند برای حمایت از ملت فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس شریف خواهد شد و این پیام را به جهانیان بویژه جبهه استکبار و صهیونیسم بین‌الملل و دشمنان اسلام عزیز ابلاغ خواهد کرد که ملت ایران با درک اهمیت عمق راهبردی انقلاب اسلامی در منطقه و جهان امروز، هیچگاه از فلسطین غفلت نخواهد کرد.

ملت مسلمان ایران و متخصصین ایران اسلامی چون همیشه در کنار مردم مظلوم و مقاوم غزه و سایر سرزمین های اسلامی از جمله عراق و سوریه خواهد بود و با محکوم کردن جنایت جنایتکاران توسط صهیونیست ها یا تروریست های داعشی و امثال آن، همه مسلمانان را به هوشیاری و استقامت هر چه بیشتر در برابر این مسائل فرا می خواند و ان شاء الله با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، عزم راسخ خود را در دفاع از اسلام و خط مقاومت تا پیروزی نهایی بر شیاطین اعلام خواهد داشت.

انتها پیام

کد N407965