دعوت حزب تمدن اسلامي براي راهپيمايي روز جهاني قدس

احزاب و تشکلها

حزب تمدن اسلامی با صدور بیانیه ای با تاکید بر ضرورت توجه به روز جهانی قدس، ملت شریف ایران را به حضور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بخشی از این بیانیه آمده است: ماه مبارك رمضان به روزهاي پاياني خود نزديك مي‌شود و آخرين جمعه آن ياد آور ميراث ارزشمند حضرت امام خميني (ره)، روز شريف قدس است. روزي كه مسلمانان سراسر عالم با الهام از آن قائد عظيم‌الشأن، متحد و يكپارچه شعار آزادي قدس را فرياد مي‌زنند.

این بیانیه می افزاید: ددمنشي‌هاي روزافزون رژيم صهيونيستي و قتل عام مردم مظلوم غزه خبرهاي تلخي است كه بيش از هر زمان ديگري اتحاد و وحدت مسلمانان و سران كشورهاي اسلامي را ايجاب مي‌كند. سكوت مجامع جهاني و مجالس دروغين حمايت از حقوق بشر روز به روز بر وخامت اوضاع غزه افزوده است و رژيم اشغالگر جنايتكار با كشتار مردم مظلوم غزه، بويژه زنان و كودكان بي‌گناه به پايان عمر ننگين خود با نصرت الهي و همت مسلمين نزديك مي‌شود.

حزب تمدن اسلامی موج دشمن شكن بيداري اسلامي را نويدبخش پيروزي قطعي مسلمانان دانست و افزود: با تاييدات الهي و همت و پايداري و از خودگذشتگي مسلمانان و آزادگان شكست و ذلت، سرنوشت محتوم جانيان جهاني و در راس آنها شيطان بزرگ، آمريكا و حاميان او به ويژه رژيم اشغالگر فلسطين و جنايتكاران داعشي و تكفيري در عراق و ساير بلاد اسلامي است.

در پایان بیانیه آمده است: حزب تمدن اسلامي با الهام از رهبر فرزانه و حكيم خود حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مدظله‌ العالی، ضمن ادعاي احترام به شهداي مظلوم انتقاضه و ساير شهيدان اسلام عزيز و طلب شفا و سلامت براي مجروحان و جانبازان حوادث اخير، عموم ملت بزرگ ايران را به راهپيمايي پرشكوه روز جمعه بيست و هفتم ماه مبارك رمضان دعوت مي‌كند.