ساف شروط حماس برای آتش‌بس را تایید کرد

غزه

رهبران سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) رسما صبح امروز (چهارشنبه) پس از نشستی به ریاست محمود عباس شروط اساسی حماس برای آتش بس با رژیم صهیونیستی را تایید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی بوابه الاهرام، یاسر عبدربه، دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: درخواست‌های حماس برای توقف حملات و لغو محاصره غزه درخواست‌های تمام مردم فلسطین است و این‌ها همان هدف‌هایی است که رهبران فلسطینی تمام تلاش خود را برای تحقق آن صرف می‌کنند.

در این بیانیه آمده است که رهبران فلسطینی از پایداری گسترده مردم و مقاومت شجاع و قهرمان علیه ارتش رژیم صهیونیستی که دست به کشتارهای دسته جمعی و جنایت‌های پی در پی می‌زند، اظهار خرسندی می‌کنند.

در بیانیه ساف آمده است، تمام فلسطینی‌ها چه در داخل و چه در خارج، محکم در کنار غزه می‌ایستند و از مردم آن که در هر لحظه خونی از آن‌ها برای دفاع از فلسطین و حقوق مردم آن ریخته می‌شود حمایت می‌کنند.

رهبران فلسطینی همچنین خواهان برگزاری نشستی فوری رهبران فلسطینی در چارچوب سازمان آزادیبخش فلسطین در قاهره شدند که هدف از آن تقویت وحدت میان فلسطینیان باشد.

در بیانیه ساف آمده است که رژیم صهیونیستی در اقدامات خود علیه غزه علاوه بر اینکه این منطقه را تحت محاصره و ویرانگری قرار داده است دست به جنگ ظالمانه علیه آن نیز زده است و باید این دشمن را از طریق همبستگی فلسطینی – مصری و وحدت اراده عربی و حمایت گسترده جهانی بیرون راند.

انتهای پیام

کد N407171