بیانیه جمعیت حامیان آزادی قدس شریف به مناسبت روز جهانی قدس

صهیونیست ها از هیچ قساوتی علیه مردم غزه کوتاهی نمی کنند

بیانیه

تهران - ایرنا - جمعیت حامیان آزادی قدس شریف به مناسبت روز جهانی قدس و فاجعه غم بار غزه در بیانیه ای اعلام کرد که صهیونیست ها تحت حمایت آشکار شیطان بزرگ ـ آمریکا ـ و شیطان زادگان اروپایی و سکوت و مماشات مرگ بار سازمان های حقّه باز و فریب کار بین المللی، از هیچ جنایت و قساوتی کوتاهی نمی کنند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی جمعیت حامیان آزادی قدس شریف بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس و فاجعه غم بار غزه صادر کرده و متن کامل این بیانیه به این شرح است:«مسوولین محترم کشور ایران و مردم ما و ملت های اسلامی از مبارزه با اسرائیل این شجره خبیثه و ریشه کن کردن آن دست نخواهند کشید و به یاری خداوند تعالی، از قطرات پراکنده پیروان اسلامی و توان معنوی امت محمد صلی الله علیه و آله و امکانات کشورهای اسلامی باید استفاده کرد و با تشکیل هسته های مقاومت حزب الله در سراسر جهان، اسرائیل را از گذشته جنایت بار خود پشیمان و سرزمین های غصب شده مسلمانان را از چنگال آنان خارج کرد.»امام خمینی (ره) ـ 6/5/1366

سرزمین فلسطین در آستانه روز جهانی قدس امسال، در موقعیت بسیار اسفناک و خون باری قرار گرفته است.گرگ زادگان اسرائیلی از آسمان و زمین و دریا، مردم مظلوم و بی دفاع غزه را آماج باران موشک ها، توپ ها و تانک های خود قرار داده و با قساوت و درندگی تمام، کودکان، زنان، سالخوردگان و جوانان آن سرزمین را به جرم مقاومت و دفاع از خانه، عزت و کرامت انسانی خود، به خاک و خون می کَشند.

روز و ساعتی نیست که خانه ای در غزه موشک باران نشود و ساکنان مظلوم آن، زیر خروارها سنگ و آوار دفن نشوند.

خیابان و کوچه ای در غزه نیست که در آن شطی از خون جاری نشده باشد. امروز فریاد استغاثه کودکان و زنانِ بی پناه و مظلوم فلسطینی در سراسر جهان طنین انداز است.

سگ های هار اسرائیلی تحت حمایت آشکار شیطان بزرگ ـ آمریکا ـ و شیطان زادگان اروپایی و سکوت و مماشات مرگ بار سازمان های حقّه باز و فریب کار بین المللی، از هیچ جنایت و قساوتی کوتاهی نمی کنند. از همه مهم تر این که، آن ها این قتل عام وحشیانه را تحت پوشش فرضیه «قوم برگزیده» و تعلیمات نژادپرستانه و قوم گرایانه تورات و تلمود تفسیر و توجیه و تصریح می کنند که خون غیریهودی در مقابل هدف یهود ارزش ندارد. عمده برنامه ریزان و سیاستگذاران نظام سلطه جهانی نیز یا یهودی و ماسونی اند و یا صهیونیست مسیحی پایبند به این فرضیه که با بی شرمی تمام از اقدامات جنایت بار و ضدانسانی اشغالگران مهاجم اسرائیلی جانبداری و پشتیبانی می کنند.

اسفبارتر از این، شاهان و شیوخ فاسد بی شخصیت بلاد اسلامی هستند که بی هیچ استقلال و اراده ای، به تبعیت از اربابان جهانی و غارتگران بین المللی موضع گیری و اقدام می کنند و چشم و گوش خود را در برابر این فاجعه بزرگ تاریخی بسته و در کاخ های افسانه ای خود سرگرم مستی و هرزگی هستند.

کیست نداند که فتنه جریان ها و پدیده هایی چون گروه ها و دستجات مسلح تکفیری در کشورهای اسلامی، به خصوص در سوریه، عراق، لبنان، افغانستان، مصر، یمن، نیجریه و ...، توطئه ای سازمان یافته و ساخته و پرداخته سازمان جهانی صهیونیسم است که پشتیبانی و تدارکات مالی و لجستگی آن به عهده کمپانی های بزرگ یهودی آمریکا و اروپا و نیز برخی تاج داران کشورهای اسلامی منطقه است؟ ماموریت اصلی این جریان های منحرف ضدسنت های نبوی و تعلیمات اسلامی، صرف نظر از معرفی و ارائه چهره ای مخدوش، ترسناک و خطرناک از دین حنیف اسلام، ایجاد حاشیه امن و آرام برای دولت جعلی یهودی در فلسطین بر مبنای دکترین صهیونی «استراتژی پیرامونی اسرائیل» است. این ها، واقعیت های مصیبت بار روزگار ما در برهه کنونی است؛ اما این حقیقت را نباید نادیده انگاشت که تمام این حوادث و رویدادهای توطئه آمیز، از جمله تحریم و فشارهای اقتصادی، سیاسی، روانی و تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی نشانه انفعال، استیصال و جنون کسانی است که کانون ها و مراکز اصلی و پشت پرده قدرت نظام سلطه جهانی را در دنیای کنونی رهبری و مدیریت می کنند. بیداری روزافزون مردم در سراسر جهان، به خصوص بیداری اسلامی در میان بیش از یک میلیارد مسلمان، سبب گردیده، جهان در آستانه یک تحول بزرگ و «یک پیچ تاریخی» قرار گیرد. از نظر آن ها، نیز «نقطه مرکزی و کانونی» این رویداد و تحول، انقلاب اسلامی ایران است.

گفتمان انقلاب اسلامی امروز مرزهای جغرافیایی را در منطقه و بلکه جهان در نور دیده است. این گفتمان نه فقط صدای شکستن استخوان های کمونیسم را به دنیا اعلام کرد بلکه دنیای سرمایه داری را به چالش کشیده و به بن بست کشانده، و هم اکنون جایگاه رفیعی در میان نخبگان، دانشمندان و جوانان جویای حقیقت در چارچوب احیای تمدن بزرگ اسلامی در سراسر عالم، به خصوص بلاد اسلامی، پیدا کرده است.

آن چه امروز در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و ... بسیاری از کشورهای حول محور مقاومت، پایه های موجودیت اشغالگران یهودی در فلسطین را متزلزل کرده، بی هیچ تردیدی متاثر از این گفتمان است.

اگر دیروز سگ های هار و درنده اسرائیلی، طی جنگ شش روزه ـ سال 1346 ش/ 1967 م ـ چند کشور عربی را با تمام ارتش های کلاسیک و آلات و ادوات جنگی به شکست و تسلیم کشاندند و به دنبال آن جشن خون در اراضی اشغالی و بلکه تمام مناطق یهودی نشین جهان راه انداختند، امروز در جنگ 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه به خوبی ثابت شد که دولت صهیونی در فلسطین آن چنان آسیب پذیر و شکننده است که زنگ زوال آن به صدا در آمده و شماره های معکوس مرگ آن آغاز شده است. مقاومت جانانه جوانان مسلمان غزه طی روزهای اخیر سند و گواه محکمی بر این مدعاست. این نیست جز تحقق همان گفتمان «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود». و این مترادف با نابودی نظام سرمایه داری حاکم بر دنیای امروز است.

خیزش مردم آزاده پنج قاره جهان ـ از آفریقا تا آمریکای لاتین و آسیا و از قلب آمریکا در نیویورک، تا لندن و پاریس، یعنی کانون های قدرت صهیونیسم، در حمایت از مردم مظلوم غزه از یک سو و علیه اسرائیل و هم پیمانان آمریکایی و اروپایی آن و مهم تر از آن، شعار هماهنگ و یک پارچه جهانی برای «آزادی فلسطین» و نابودی دولت یهودی از سوی دیگر، خود یک نشانه بزرگ تاریخی است.

جمعیت حامیان آزادی قدس شریف بر این باور است که سنت الهی، تبدیل ناپذیر و نصر و ظفر الهی نزدیک است.

این سازمان مردم نهاد ضمن تجدید میثاق با آرمان مقدس آزادی سراسر فلسطین و حمایت از مردم مظلوم غزه، انزجار و نفرت خود را در برابر جنایات درندگانِ آدم کشِ خبیث و نجس اسرائیلی و شرکای جهانی و منطقه ای آن ابراز می دارد و از مردم فداکار، مؤمن و شجاع ایران اسلامی دعوت می کند با حفظ آگاهی، هشیاری و حضور حماسی خویش، چون همیشه، تکلیف الهی و انسانی خود را در برابر این رویداد بزرگ تاریخی به شایستگی تمام ادا کنند؛ آن چنان که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند:

«جمعه آخر ماه مبارک رمضان که از سوی امام راحل عظیم ما (رضوان الله علیه) روز قدس نامیده شد، در پیش روی ماست و در این ماه رمضان کاملا مجاور لیالی قدر، باید همان طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می گذرانیم و با دعا و تضرع خود به درگاه الهی، می خواهیم که آینده ای مطلوب برای ما رقم زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیله القدرتاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و خصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم. (24/1/1369)

سیام(1)**9132 ** 1418
کد N407003