بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت روز قدس

حوزه‌هاي علميه خواهران,حوزه علميه,فلسطين,غزه,بيانيه,روز قدس,راهپيمايي,حوزه

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: روز قدس، یادآور بیش از نیم قرن مظلومیت ملتی در برابر رژیمی سفاک و جعلی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، در این بیانیه آمده است:

«این روز بزرگ که روز همبستگی ملت‌های مسلمان برای آزادی قدس شریف و یادگار امام عظیم الشان (ع) است، هر سال با شکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود.

امام بزرگوار ما فرمودند: فلسطین پاره تن اسلام است و از این رو هر ساله مسلمانان جهان در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان یاد مظلومیت ملتی را زنده نگاه می‌دارند که سال‌هاست که شاهد شهادت عزیزان خود و به تاراج رفتن خانه و اموال خود می‌باشند.

رژیم نژادپرست صهیونیستی مظهر تروریستم دولتی است، این رژیم جوانان مبارز را به خاک و خون می‌کشد، پدران را روانه زندان می‌کند، با کودکان و زنان به وحشیانه‌ترین شکل رفتار می‌کند، خانه‌ها را خراب می‌کند و حقوق انسانی را زیر پا می‌گذارد و این همه در برابر چشمان سازمان‌های بین المللی و مدافعان حقوق بشر صورت می‌گیرد.

اوج این سفاکی در رمضان سال جاری و در ماجرای زنده سوزاندن نوجوان فلسطینی، سپس بمباران مناطق مسکونی و به خاک و خون کشاندن مردم بی گناه غزه صورت گرفت و جنایت هولناک دیگری را در پرونده این رژیم جعلی رقم زد.

با این همه، آن چه چشم جهانیان را به خود خیره ساخت، پاسخ کوبنده مقاومت اسلامی در برابر این جنایات بود، موشک‌های مقاومت اسلامی و توان بالای مقاومت در این نبرد نابرابر، خواب را از چشم صهیونیست‌ها گرفت و آنان را مجبور به عقب نشینی کرد.

سخنان این روزهای سران رژیم صهیونیستی حکایت از غافل گیری آنان و شاهد دیگری بر "اوهن من بیت العنکبوت" بودن آنان دارد.

ایجاد گروه‌های تروریستی در بلاد اسلامی و برافروختن جنگ بین مسلمین، فرقه گرایی و تکفیر ابزارهای دیگری هستند تا خواب پریشان آمریکا و اسرائیل غاصب در تصاحب نیل تا فرات و تحقق سرزمین موعودشان تعبیر گردد، اما به فضل الهی تاریخ شاهد خواهد بود که این حیله آنان نیز چون سایر دسیسه‌هایشان رنگ خواهد باخت و هویت بازیگران پشت پرده که زمینه را برای ارتکاب زشت‌ترین فجایع انسانی به اسم دین فراهم می‌کنند، عیان‌تر از گذشته می‌شود.

مدیریت، کارکنان و طلاب حوزه‌های علمیه خواهران، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین، همگان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می‌کند.»

انتهای پیام

کد N405678