بیانیه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت روز قدس

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است: مساله‌ی امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه برای همه‌ی ملت‌های جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی است. چرا مدعیان حقوق بین‌الملل و اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد در مقابل کشتار بی‌رحانه‌ی زنان و کودکان بی‌دفاع غزه تنها به صدور بیانیه اکتفا می‌کنند؟!

ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست ‌های خالی و ایمان‌شان به حق داشتن سرزمینی از آن خود مقاومت می‌کنند. فریاد می‌زنیم. روز قدس در کشور ما یک مساله‌ی اسسای و یک فریضه الهی است.

روز مقابله‌ی مستضعفین با مستکبرین است. مشکل اصلی مردم فلسطین وجود دولت صهیونیستی است؛ چراکه رژی صهیونیستی هیچ بهره‌ای از جنایت‌های خود نخواهد برد. امروز بیداری اسلامی ملت‌های مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن فراگیر است. ملت‌های بیدار شده و مسلمانان باید روز جهانی قدس را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود گرامی داشته و این هدف مشترک را مبنای وحدت خود قرار دهند.

اسراییل دشمن بشریت و دشمن اسلام است. ما همواره در کنار ملت فلسطین خواهیم بود. مقاومت مردم فلسطین به رغم تمام فشارها ادامه خواهد یافت و رژیم صهیونیستی نمی‌تواند آن را برای همیشه متوقف کند.

بر همین اساس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز ضمن اعلام خشم وانزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی، با بهره‌مندی از منویات مقام معظم رهبری و همگام با حضور گسترده و یکپارچه تمامی مسلمانان و مردم جهان در راستای وظیفه‌ی اسلامی و انقلابی خود در میان سیل خروشان راهپیمایان روز قدس حضور یافته و از همه اقشار ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت به عمل می‌آورد.

انتهای پیام

کد N405610