سردار نقدی در معارفه مسئول بسیج مساجد و محلات:

مساجد و محلات ستون فقرات بسیج است

سیاست داخلی

بسیج مسجد، خیمه اصلی تشکیلات بسیج است که اصلی‌ترین بستر ارتباط با آحاد مردم در این مجموعه شکل می‌گیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج مساجد و محلات، ستون فقرات بسیج است که باید ساز و کارهای ما به گونه‌ای باشد که حتی بسیجیان عضو اقشار تخصصی نیز، عضو پایگاه بسیج مسجد و محله خود باشند.

به گزارش ایلنا، مراسم تودیع و معارفه مسئولان گذشته و جدید سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با حضور سردار نقدی و معاونین و مسئولان اقشار بسیج، امروز در سالن اجتماعات ساختمان اقشار تخصصی بسیج برگزار شد.

در این مراسم سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین با برشماری اهمیت و جایگاه پایگاه های بسیج، بیان کرد: بسیج مساجد و محلات، ستون فقرات بسیج است که باید ساز و کارهای ما به گونه‌ای باشد که حتی بسیجیان عضو اقشار تخصصی نیز، عضو پایگاه بسیج مسجد و محله خود باشند.

وی در ادامه اظهار داشت: بسیج مسجد، خیمه اصلی تشکیلات بسیج است که اصلی‌ترین بستر ارتباط با آحاد مردم در این مجموعه شکل می‌گیرد.

در این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مجاهدانه سردار مهدیان‌فر، سردار حسین بهشتی به عنوان مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات منصوب شد.

بهشتی از جانبازان جنگ تحمیلی و مسئول مخابرات لشکر 27 محمد رسول الله(ص) در طول دوران دفاع مقدس بوده است.

وی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت امور دفاعی است، همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوذر و ناحیه جماران تهران بزرگ بوده و مدتی نیز ریاست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات سپاه را بر عهده داشته است.

کد N403839