تصاویری از کشتار دلخراش مردم غزه در الشجاعیه

گلوله باران منطقه ˈالشجاعیهˈ در شمال شرق غزه که توسط نیروهای اشغالگر قدس از شنبه شب آغاز شده، همچنان ادامه دارد و تاکنون 40 غیرنظامی فلسطینی در این منطقه به شهادت رسیده است .

تصاویری از کشتار دلخراش مردم غزه در الشجاعیهگلوله باران منطقه ˈالشجاعیهˈ در شمال شرق غزه که توسط نیروهای اشغالگر قدس از شنبه شب آغاز شده، همچنان ادامه دارد و تاکنون 40 غیرنظامی فلسطینی در این منطقه به شهادت رسیده است .

 

 

 

 

خبرگزاری ˈفرانسهˈ دقایقی پیش از غزه گزارش داد که ˈاشرف القدرهˈ سخنگوی امدادگران در نوار غزه تایید کرد که تاکنون 40 نفر از ساکنان غیر نظامی الشجاعیه به شهادت رسیده و 380 نفر دیگر مجروح شده اند.

نظامیان صهیونیست که 14 روز پیش با حمله هوایی و دریایی غزه را هدف قرار داده اند و از سه روز پیش وارد عملیات زمینی علیه ساکنان این منطقه شده اند، اعلام کرده اند که عملیات علیه نوار غزه مرحله به مرحله صورت می گیرد و هر مرحله از مرحله قبل شدیدتر خواهد بود.

در جریان حملات نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون دستکم 350 فلسطینی که اکثر آنان را زنان و کودکان تشکیل می دهند ، شهید و بیش از دو هزار نفر دیگر مجروح شده اند.

تصاویر از خبرگزاری تسنیم

26149

کد N401883