۰
یوسفیان ملا در تذکر شفاهی:

وزارت جهادکشاورزی جلوی واردات بی‌رویه برنج در فصل برداشت را بگیرد

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

اگر تاکنون هیات رئیسه مجلس تمام استیضاح‌ها را اعلام وصول می‌کرد اکنون دولت در آستانه سقوط بود، چرا که استیضاح 8 وزیر اعلام وصول شده و استیضاح 4 وزیر دیگر در راه است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود اینکه بر اساس قانون واردات برنج در فصل برداشت ممنوع است واردات این محصول به صورت گسترده وجود داشته و ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، عزت‌الله یوسفیان ملا در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی از وضعیت و شرایط نامطلوب شالیکاران انتقاد کرد و گفت: واردات برنج در این فصل از سال که زمان برداشت تولیدات داخلی است، ممنوع است، اما متاسفانه واردات برنج همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو افزود: آقای وزیر! آمل و لاریجان از نظر آب مشکل جدی دارد، به این نکته توجه کنید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری اینکه اعتقاد نداریم استیضاح‌ها باید زیاد شود، تصریح کرد: اگر تاکنون هیات رئیسه مجلس تمام استیضاح‌ها را اعلام وصول می‌کرد اکنون دولت در آستانه سقوط بود، چرا که استیضاح 8 وزیر اعلام وصول شده و استیضاح 4 وزیر دیگر در راه است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.