نماینده جنبش حماس

فلسطین امروز عرصه آزمون بین‌المللی است

مجلس شوراي اسلامي,رژيم صهيونيستي,فلسطين,حماس

نماینده جنبش حماس در تهران با تاکید بر اینکه بدون شک مرحله تاریخی در مبارزه با رژیم منفور صهیونیستی آغاز شده است، گفت: لازم است هرگونه اختلافات حاشیه‌ای را در سایه وحدت و اراده طرح مقاومت کنار بگذاریم.

نماینده جنبش حماس در تهران با تاکید بر اینکه بدون شک مرحله تاریخی در مبارزه با رژیم منفور صهیونیستی آغاز شده است، گفت: لازم است هرگونه اختلافات حاشیه‌ای را در سایه وحدت و اراده طرح مقاومت کنار بگذاریم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران نیز در جلسه علنی امروز مجلس با بیان اینکه لازم می‌دانم این پیروزی بزرگ مقاومت فلسطین را علیه دشمن صهیونیستی هم به خود و هم به شما تبریک بگویم، گفت: بدون شک وارد مرحله تاریخی در کشمکش و مبارزه با دشمن منفور صهیونیستی شده‌ایم. نیروهای مقاومت و مجاهدان گردان‌های عزالدین قسام و قدس با حمایت بی‌نظیر عزت و سربلندی هر چه بیشتر امت اسلامی را به نمایش گذاشتند و در برابر نیروها و عوامل استکبار جهانی قد علم کردند.

وی تصریح کرد: موشک‌های مقاومت عمق سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است و پایگاه‌های رژیم صهیونیستی و عوامل سیاسی، نظامی، امنیتی و تکنولوژیکی را از زمین به هوا و دریا نشانه رفته‌اند.

نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه توان موشکی نیروهای مقاومت توانسته با تحقق پیشرفت‌های کیفی و استراتژیک صهیونیست‌های متجاوز را هدف قرار دهد، گفت: با رقم زدن حماسه واقعی نشان دادند همواره در مقابله با این دشمن پلید هستند و شما به این دستاورد در حالی می‌رسید که در دشوارترین مراحل به سر می‌برید.

قدومی با اشاره به محاصره بسیار ددمنشانه‌ی تحمیلی دشمن، اظهار کرد: دشمنان ما، قطع جریان برق و همچنین توقف رساندن آب و دارو و قطع رساندن حقوق در طول هشت ماه از این وضعیت منطقه‌ای توانسته‌اند سوء استفاده کنند و رژیم صهیونیستی توانسته بحران‌های داخلی و خارجی خود را به سوی ملت فلسطین بکشاند و شاهد بودیم در این شرایط منطقه که مشغول درگیری با اشرار می‌باشند، رژیم صهیونیستی با شکست‌های فراوان و فروپاشی امنیتی و انزوای بین‌المللی رویاروست و تلاش کرده که این بحران‌ها را به غزه بکشاند در حالیکه در اشتباه بود که نوار غزه ضعیف و سست و ناتوان است.

وی در ادامه اظهار کرد: فلسطین امروز عرصه آزمون بین‌المللی گردیده است و امروز ماسک‌های دروغین چهره موجود بر جامعه بین‌الملل از میان رفته و همچنین وضعیت اخلاقی و سیستم اخلاقی آن از هم پاشیده است.

نماینده جنبش حماس در تهران افزود: من در برابر شما حضور دارم و بدون بحث دیپلماتیک سخن می‌گویم. ما فرزندان مکتب مقاومت که هیچ عذر و بهانه‌ای نداریم که اختلافات جانبی و حاشیه‌ای را کنار بگذاریم و طرح مقاومت را ارائه دهیم لذا فکر می‌کنم ما در فلسطین مشترکات فراوانی با خواهران و برادران در کشور جمهوری اسلامی ایران داریم.

قدومی با تاکید بر اینکه ما همه در خصوص مساله فلسطین اتفاق نظر داریم، خاطرنشان کرد: به همین جهت لازم است هرگونه اختلافات حاشیه‌ای را کنار گذاشته و به سربلندی خود ادامه دهیم.

وی در پایان اظهار کرد: وظیفه الهی ما که همان پایداری، مقابله و رویارویی با رژیم صهیونیستی است و به خاطر دفاع از امت اسلامی می‌باشد را باید انجام دهیم. آنچه که این ملت بدان چشم دوخته است، پیروزی است و روزی است که در اثر این پیروزی ملت به موفقیت هر چه بیشتر خواهد رسید.

انتهای پیام

کد N393224