همایش خط قرمز

حائری شیرازی: تیم مذاکراتی هسته‌ای بصیر و بینا هستند

سیاسی

یک عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مجموعه مذاکره‌کنندگان را تحت پوشش مقام معظم رهبری و بصیر و بینا می‌دانم.

به گزارش خبرنگار انرژی هسته‌ای خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله حائری شیرازی، عضو مجلس خبرگان رهبری در همایش "خط قرمز" که عصر روز دوشنبه در تالار اندیشه برگزار شد، گفت: دلواپسی‌های شما بسیار خوب است. شما کاری ناصحانه و مشفقانه می‌کنید که هشدار می‌دهید از خط قرمزهایی که رهبری تعیین کرده است عبور نشود اما مواظب باشید. آن چه ما را تا امروز با عزت پایدار نگه داشته وحدت ماست. اگر رهبری گفت‌ این دولت را کمک کنید با تمام قدرت کمک کنید هرچند که انتقادات‌تان را هم ادامه می‌دهید.

او گفت: باید تلاش کنیم نقدمان مشفقانه و در چارچوب پذیرش تذکرات مقام معظم رهبری باشد و هرچه رهبری صلاح دانست همان را بپذیریم و حرف‌های‌شان را به طور همه جانبه پذیرا باشیم.

وی با اشاره به بحث حکمیت در دوران امیرالمؤمنین اظهار کرد:‌ من مجموعه‌ای را که در مذاکرات هستند از نوع ابوموسی اشعری نمی‌دانم. آن‌ها مجموعه‌ای تحت پوشش رهبری هستند که بصیر و بینا هستند و از سویی ملت ما هشیار است.

حائری شیرازی خطاب به دانشجویان تصریح کرد: کار خود را انجام دهید اما مواظب باشید که کار شما به عنوان یک سلاح جدید و حربه‌ای که هماهنگ با رهبری نیست از آب درنیاید.

این عضو مجلس خبرگان با اشاره به پذیرش صلح در جنگ تحمیلی از سوی امام (ره) گفت: امام (ره) صلح را زمانی پذیرفت که 300 هزار شهید دادیم و وقتی امام (ره) صلح را پذیرفت همه آن را قبول کردند و حتی به نفع امام و تصمیمی که اتخاذ شده بود راهپیمایی کردند و ملت ایران الان هم همین‌گونه است. باید حرف‌های رهبری را یک‌جا بپذیریم.

انتهای پیام

کد N392719