آیت الله جنتی جنایات صهیونیست ها در غزه را محکوم کرد

غزه,بیانیه

تهران- ایرنا- دبیر شورای نگهبان با صدور بیانیه ای، جنایات رژیم خونخوار صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه را محکوم و از سکوت سران کشورهای مدعی حقوق بشر به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت الله «احمد جنتی» در این بیانیه تاکید کرد: در حالی که مسابقات جام جهانی فوتبال در حال برگزاری است و رسانه ها، افکار عمومی مردم دنیا را درگیر این مسابقات کرده اند، بار دیگر رژیم خونخوار صهیونیستی به بهانه ای واهی از این فرصت سوء استفاده کرده و جنایات وحشیانه ای را علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه آغاز کرده است.

دبیر شورای نگهبان در این بیانیه خاطرنشان کرد: رژیم وحشی اسراییل در سکوت کشورهای مدعی آزادی و حقوق بشر با زیر پا گذاشتن تمام اصول و قواعد بین المللی و انسانی، فجیع ترین جنایات را علیه مردم بی دفاع غزه انجام می دهد و زنان و کودکان بی گناه بسیاری را به خاک و خون می کشد.

جنتی یادآور شد: سران کشورهای مرتجع عرب نیز که پیش تر علیه جبهه مقاومت در سوریه و عراق متحد شده و از هیچ حمایت و پشتیبانی از گروهک های تروریستی به ویژه داعش دریغ نکرده اند، امروز چشم های خود را به جنایات فجیع صهیونیست ها بسته اند و در حالی که مردم مظلوم غزه به شدت در تأمین مایحتاج خود به ویژه دارو با مشکل روبرو هستند، کمترین حمایتی از آنها انجام نمی دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در این بیانیه تصریح کرد: اما مردم غزه بدانند که این جنایات از نظر انسان های آزاده و عدالت خواه جهان پوشیده نیست و ما آنها را فراموش نمی کنیم و همواره از آنها حمایت خواهیم کرد و تنها راه مقابله با اسراییل جنایتکار را مقاومت و اتحاد می دانیم و به وعده خداوند متعال که همان پیروزی حق بر باطل است، ایمان داریم و ان شاء الله به فضل پروردگار نابودی این غده سرطانی و محو آن از کره خاکی نزدیک است.

سیام(1)1429**1336
کد N391391