در بیانیه 210 نماینده مجلس تاکید شد؛

سازمان‌های بین‌المللی جلوی کشتار بی‌رحمانه غزه را بگیرند

مجلس

آمریکا و رژیم صهیونیستی بدانند که بدون تردید دود این آتشی که برافروخته‌اند بر چشمان آنان خواهد رفت و اینگونه جنایات سرعت سقوط رژیم پوشالی و تحمیلی را به دنبال خواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 210 نفر از نمایندگان مجلس را در حمایت از مردم مظلوم غزه قرائت کرد.

به گزارش ایلنا، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه 210 نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از مردم مظلوم غزه را قرائت کرد که متن آن بدین شرح است:

کشتار بی‌رحمانه کودکان، زنان و مردان مظلوم غزه توسط رژیم ددمنش صهیونیستی در ماه ضیافت الهی که از این سو مورد حمایت آمریکا و همپیمانان غربی‌اش و از سوی دیگر با بی‌تفاوتی تاسفبار کشورهای اسلامی همراه گردیده، واقعیت تلخ تاریخ خونبار سرزمین مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشته است. آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی که بعد از سال‌ها سرمایه‌گذاری با کمک همپیمانان منطقه‌ای خود در سوریه به نتیجه‌ای نرسیدند و طعم شکست را چشیده‌اند در یک طراحی شیطانی بحران جدی را به کشور اسلامی همسایه سوریه،‌ یعنی عراق تحمیل نمودند تا همچنان جهان اسلام در آتش جنگ و خونریزی و در حیله‌های داخلی دست و پا بزند و این ظرفیت عظیم به جای تقابل با رژیم غاصب صهیونیستی امنیتی برای رژیم جعلی ایجاد کند تا با وحشیانه‌ترین شیوه مسلمانان مظلوم غزه را در ماه مبارک رمضان به خاک و خون بکشند و حداکثر سود را از این شرایط ببرند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی بدانند که بدون تردید دود این آتشی که برافروخته‌اند بر چشمان آنان خواهد رفت و اینگونه جنایات سرعت سقوط رژیم پوشالی و تحمیلی را به دنبال خواهد داشت.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این جنایات وحشیانه از دبیرکل سازمان ملل متحد و سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی و بین‌المجالس می‌خواهیم با اقدام سریع جلوی این کشتار بی‌رحمانه را بگیرد و با سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی به‌عنوان جنایتکاران جنگی برخورد نماید و بیش از این اجازه ندهند حقوق بشر در انفاذ و قطع‌نامه‌ها باقی بماند و اگر اعتقاد واقع به این امر مهم وجود دارد، آن را با دفاع از مردم مظلوم غزه به نمایش بگذارند.

همچنین از امت اسلامی در اقصی‌نقاط عالم می‌خواهیم که با برگزاری باشکوه روز جهانی قدس مظلومیت مردم مقاوم فلسطین را به منصه‌ظهور گذارند تا تاریخ رفتار سبوعانه رژیم غاصب صهیونیستی را در حافظه خود ثبت نماید و نفرت دائمی را با خود به همراه داشته باشد

کد N389618