علیزاده: پرونده مهدی هاشمی یازدهم مرداد رسیدگی می شود/از رسایی شکایت کرده ایم

پرونده مهدی هاشمی

وکیل مهدی هاشمی با اعلام اینکه پرونده موکلش یازدهم مردادماه جاری رسیدگی می شود، گفت: امیدواریم بیطرفانه به این پرونده رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «محمود علیزاده طباطبایی» عصر جمعه در حاشیه مراسم ترحیم برادر مصطفی معین در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین اخبار از پرونده مهدی هاشمی این مطلب را بیان کرد.

وی گفت: بعد از یک سال این پرونده برای رفع نقص به دادسرا برگشته بود و حتی قاضی سراج اعلام کرد که در پرونده ایرادات سنگین وجود دارد.


نامبرده ادامه داد: متاسفانه ایرادات وجود داشته برطرف نشده و پرونده برگشته است؛ تنها قاضی تغییر یافته و منتظریم تا قاضی جدید رسیدگی کند.


وکیل مهدی هاشمی خاطر نشان کرد: انتظار داریم که به صورت عادلانه و بیطرفانه به این پرونده رسیدگی شود ؛ دادگاه رسیدگی یازدهم مرداد ماه و به قضاوت مقیسه برگزار می شود.


علیزاده همچنین در مورد پرونده های فائزه و فاطمه هاشمی گفت: فائزه هاشمی تبرئه شده و در مورد پرونده فاطمه هاشمی نیز منتظر دادگاه تجدید نظر هستیم.


وی درباره شکایتش از حجت الاسلام رسایی نیز گفت: منتظر اقدام دادگاه ویژه روحانیت هستیم؛ شکایت از وی انجام گرفته است و روند آن انجام شده ولی از ادامه کار هنوز اطلاعی نداریم چرا که دادگاه ویژه روحانیت در این باره تصمیم می گیرد.
کد N386357