اظهار نظر عارف درباره ممنوع التصویر شدن خاتمی/ با جدیت برای انتخابات مجلس جلو می‌رویم

فارس نوشت:

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه کشور نیازمند حزب و خانه احزاب است به پیگیری‌ها در مورد حزب متبوعش اشاره و تصریح کرد: اگر حزب نیز تشکیل شود یکی از احزاب جبهه اصلاح‌طلبان خواهیم بود.

محمدرضا عارف در حاشیه مراسم ختم برادر مصطفی معین وزیر علوم دولت اصلاحات در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه کار حزب متبوع‌تان به کجا رسید، گفت: هم‌چنان در حال پیگیری هستیم، اما فعالیت خود را در قالب جبهه اصلاح‌طلبان انجام می‌دهیم، اگر حزب هم تشکیل شد یکی از اعضای آن جبهه خواهیم بود.

او در مورد فعالیت خود برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: قبلاً هم گفته‌ام که به صورت جدی برای انتخابات مجلس جلو می‌رویم.

عارف همچنین به موضوع ممنوع‌التصویر شدن خاتمی اشاره کرد وگفت: اصلاً نمی‌دانم شورای امنیت ملی بحثی در این مورد داشته است یا خیر، بنابراین باید از آقایانی که این سؤالات را مطرح کرده‌اند بپرسید.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود نیازی به خانه احزاب نیست، گفت: هم حزب نیاز است و هم خانه احزاب، چرا که باید در خانه احزاب همفکری و رایزنی شود و بتوانیم براساس بودجه مشترک با رقبا همکاری کنیم.

 

23231

 

کد N386339