تلاش برای انفجار برج ایفل و موزه لوور پاریس ناکام ماند

تسنیم نوشت:

منابع پلیس فرانسه اعلام کردند که تلاش یک گروه اسلامگرا الجزایری برای انفجار و انهدام برج ایفل و موزه لوور پاریس با شکست روبه رو شد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری دیلی میل؛ سخنگوی پلیس پاریس اعلام کرد: تلاش یک گروه اسلامگرای الجزایری الاصل برای حمله و انفجار برج ایفل و انفجار موزه لوور پاریس با شکست رو به رو شد.
این سخنگوی پلیس پاریس اعلام کرد: این گروه‌های تروریستی قصد داشتند یک مرکز انرژی هسته ای ذرا در پاریس منهدم کنند که این تلاش تروریستی آنها هم ناکام ماند.
پلیس در باره نحوه کشف این تلاش تروریستی اعلام کرد: پیام‌هایی که بین یک جوان الجزایری الاصل و یک عضو سازمان تروریستی القاعده کشف و شنود شد و مشخص شد این عضو بسیار مهم در القاعده در حال برنامه ریزی برای انفجار برج ایفل و موزه لوور و این مرکز مهم تولید انرژی هسته‌ای است.
سخنگوی پلیس پاریس در ادامه اعلام کرد: این جوان الجزایری الاصل به این عضو مهم القاعده پیشنهاد کرده علاوه بر انفجار برج ایفل و موزه لوور و این مرکز مهم تولید انرژی هسته‌ای مردم فرانسه هم در بازارها و کلوپ های شبانه هدف قرار گیرند و حتی مرکز فرهنگی فرانسه را که مسیحیان در آن تجمع می‌کنند هدف حملاتی از این قبیل قرار گیرند.

5252

کد N384868