توصیه حدادعادل به خبرنگاران:سخنان وزیرارشادراطوری بیان نکنید که ازآن سوء تعبیر شود

علی جنتی,غلامعلی حداد عادل

فارس نوشت:

غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در حاشیه مراسم ختم والده وزیر ورزش و در جمع خبرنگاران در خصوص جزئیات جلسه نمایندگان با وزیر علوم اظهارداشت: اصل موضوع حضور من و آقای ابوترابی نبوده است بلکه در این جلسه درخواست‌ها و مطالبات استیضاح کنندگان مطرح شد.

حداد عادل ادامه داد: در این جلسه مجدداً همان مسائل بحث شد و آقای لاریجانی هم در توضیح مطلب کمک کردند، آقای وزیر نیز کارهایی را که انجام داده بود بیان کرد و قرار شد کارهای بیشتری نیز انجام شود.

رئیس فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد: همچنین قرار شد که یک ماه فرصتی ایجاد شود تا در این یک ماه دو طرف یعنی مجلس و وزارتخانه در ارتباط باشند و پس از یک ماه استیضاح کنندگان نتیجه اقدامات وزارتخانه را بررسی کرده و برای ادامه کار و استیضاح و ماندن بر سر استیضاح یا برای منصرف شدن از استیضاح، خودشان تصمیم بگیرند.

وی با بیان اینکه بحث استیضاح هنوز اعلام وصول نشده است درباره انتخابات مجلس دهم و نشست اصولگرایان اظهارداشت: هنوز تا انتخابات فرصت زیادی داریم و جلساتی که تاکنون صورت گرفته مانند جلسات آقای تقوی کلی و عمومی است و ویژه انتخابات محسوب نمی‌شود لذا هنوز کار برای انتخابات کلید نخورده است.

حداد عادل در خصوص اینکه برخی جلسه اصولگرایان و رئیس جمهور را نمادین ارزیابی می‌کنند خاطرنشان کرد: بالاخره وقتی جلسه‌ای در زمان منتهی به افطار و با زبان روزه در یک فضای معنوی برگزار می‌شود، در همان حد پیش‌بینی شده جلسه خوبی بود.

این فعال اصولگرا درخصوص دیدار مقام معظم رهبری با کارگزاران نظام و تاثیر سخنان معظم‌له بر مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: دیدار ماه مبارک رمضان مقام معظم رهبری با مدیران ارشد کشور یکی از جلسات مهم رهبر انقلاب اسلامی است. رهبر معظم انقلاب، همیشه مسائل کلیدی و اجرایی و مدیریتی مطرح می‌شود از این رو این جلسه بسیار مفید بود و انشاالله قوای سه گانه و مسئولان به این فرمایشات عمل کنند.

حداد عادل در خصوص اظهارات اخیر وزیر ارشاد پیرامون مهم نبودن بحث ساپورت پوشان گفت: این بیانات به شکلی بیان می‌شود که دچار سوء تعبیر می‌شود لذا بهتر است این بیانات را در قالبی مطرح کنیم که از آن برداشت نادرست نشود.

 

1717-

کد N384143