حكیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا:| 184726

افراطیون از قدرت و نفوذ خاتمی می‌ترسند

سیاست داخلی

حاشیه‌سازی و و جنجال‌افكنی و بحران‌سازی به كشور ضربه می‌زند و این در حالی است كه كشور به آرامش و ثبات نیازمند است.

دبیركل حزب اراده ملت ایران تاكید كرد: افرطیون از قدرت و نفوذ خاتمی می‌ترسند.

احمد حكیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص درخواست 10 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر ممنوع‌البیان، ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الخروج بودن سیدمحمد خاتمی گفت: این گونه موضع‌گیری‌ها، موضع‌گیری‌های افراطی‌ است كه مغایر با توصیه‌های است كه مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان و كارگزاران نظام داشتند.

وی با تاكید بر اینكه انتقاد منصفانه و منطقی حق همه گروه‌ها و جناح‌ها است، اظهار داشت: حاشیه‌سازی و جنجال‌افكنی و بحران‌سازی به كشور ضربه می‌زند و این در حالی است كه كشور به آرامش و ثبات نیازمند است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مذاكرات ایران با 1+5 تصریح كرد: در حالی كه دولت به دنبال ایفای حقوق و تثبیت منافع ملی ایران است، برخی از نمایندگان و فعالان سیاسی جنجال‌سازی می‌كنند و این مسئله نشان می‌دهد كه برای این افراد منافع ملی مهم نیست و بیشتر به دنبال تثبیت و حفظ منافع باندی و جناحی‌شان هستند.

حكیمی‌پور در خصوص دلایل مطرح كردن چنین مسائلی از سوی افراطیون خاطرنشان كرد: خاتمی از جمله كسانی است كه در جامعه از محبوبیت بسیاری برخوردار است و كسانی كه این مسائل را مطرح می‌كنند از قدرت و نفوذ خاتمی می‌ترسند.

کد N383768