سارا پیلین: زمان استیضاح اوباما فرا رسیده است

سارا پیلین عدم جلوگیری از افزایش ورود غیرقانونی مهاجرین از مرزهای آمریکا را علت دیگری برای استیضاح اوباما دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته روزنامه یو‌.اس.ای. تودی، سارا پیلین که قبلا برای معاونت ریاست جمهوری آمریکا نامزد شده بود در وب سایت "بریت بارت" نوشت: سوء استفاده‌های باراک اوباما دیگر کافی است، زمان استیضاح او به دلیل افزایش بی‌حد و حصر مهاجرت از مرزهای غیرقانونی فرا رسیده است.

فرماندار سابق آلاسکا که جان مک کین او را در انتخابات 2008 برای نامزدی پست معاونت ریاست جمهوری برگزیده بود، هم‌چنین نسبت به بدهی فدرال، امور سلامتی و بهداشت، دستورات اجرایی و "برنامه‌های غیرقابل تحمل در زمینه رفاه اجتماعی" انتقاد و اعتراض کرد.

پیلین در ادامه نوشته خود گفت: "مشکل اصلی در اینجا، بی‌قانونی است و اگر اوباما به قانونگذاری‌های خود ادامه دهد نه تنها شرایط بهتر نخواهد شد بلکه صدمات جبران ناپذیری هم وارد خواهد شد."

او اضافه کرد: زمان استیضاح فرا رسیده است و ما همه سیاستمدارانی که در احزاب چپ و راست مشغولیم به خاطر کارگران‌ و کارمندان آمریکایی و مهاجران قانونی، باید با شدت بیشتر استیضاح اوباما را پیگیری کنیم.

این در حالی است که با وجود اینکه جمهوری خواهان تعداد رای لازم برای استیضاح را دارند اما حتی تصور اینکه سناتورهای دموکرات از چنین طرحی حمایت کنند، غیرممکن است.

انتهای پیام

کد N382575