حکیمی‌پور: دولت در مقابل آنها که نگرانند، رویکرد کنشی داشته باشد/کشور به سمت آرامش می‌رود

دولت,مذاكرات ايران و گروه 1 5

دبیرکل حزب اراده ملت با اشاره به ابراز نگرانی گروه‌هایی در جامعه در مورد مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: این نگرانی‌ها بیشتر جنبه سیاسی و جناحی دارد و دولت باید در مقابله با آنها رویکردی کنشی اتخاذ کند.

دبیرکل حزب اراده ملت با اشاره به ابراز نگرانی گروه‌هایی در جامعه در مورد مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: این نگرانی‌ها بیشتر جنبه سیاسی و جناحی دارد و دولت باید در مقابله با آنها رویکردی کنشی اتخاذ کند.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به مذاکرات اخیر ایران و 1+5 و ابراز نگرانی گروه‌های در جامعه از نتایج این مذاکرات، گفت: این نگرانی‌ها به جای اینکه دغدغه منافع ملی را به همراه داشته باشد، بیشتر جنبه سیاسی و جناحی دارد.

وی با بیان اینکه "برخی گروه‌ها برای سلب آرامش دولت اقدام به متشنج کردن جامعه می‌کنند"، گفت: این گروه‌ها باید بدانند که دولت منتخب رأی و خواست مردم روی کار آمده است و مورد تأیید مقام معظم رهبری است. این افراد و گروه‌ها باید به جای تشنج کردن فضا و سلب آرامش دولت، دولت را دستیابی به اهداف و تأمین منافع نظام کمک و همیاری کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به حاشیه‌سازی‌های این گروه‌ها برای دولت یازدهم تصریح کرد: دولت باید در مقابل این گروه‌ها رویکردی کنشی داشته باشد؛ چراکه اگر بخواهد خود را معطل پاسخگویی به چنین افراد و گروه‌هایی کند، از کار اصلی خود بازمی‌ماند.

وی در ادامه با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه "به شرایط هشت سال گذشته بازنمی‌گردیم"، خاطرنشان کرد: امروز افق‌های جدید و روشنی پیش روی ما قرار دارد و ما در حال حرکت به سمت جلو هستیم. ما شرایط هشت سال گذشته را پشت سر گذاشته‌ایم و هیچ‌گاه به سمت آنها عقب‌گرد نمی‌کنیم.

دبیرکل حزب اراده ملت ادامه داد: دولت نیز چه در عرصه سیاست داخلی و چه در عرصه سیاست خارجی در پی پیگیری برنامه‌های خود است و مؤلفه‌های موفقیت نیز به تدریج در حال خودنمایی است.

حکیمی‌پور در پایان با تأکید بر اینکه "شرایط کشور به سمت آرامش پیش خواهد رفت"، تصریح کرد: دیگر خبری از سیاست‌های تنشج‌زا و التهاب‌آور، چه در مباحث اقتصادی و سیاست خارجی و چه در مسائل فرهنگی نیست و کشور در حال حرکت به سمت آرامش است.

انتهای پیام

کد N382512