یک عضو بنیاد باران: تخریب‌کنندگان دولت به کشور خیانت می‌کنند

دولت,مذاكرات ايران و گروه 1 5,بنياد باران

یک عضو بنیاد باران با بیان اینکه "دولت در حال مذاکره‌ای نفس‌گیر با شش قدرت قلدر دنیاست"، گفت: کسانی که در داخل کشور تیم مذاکره‌کننده و دولت را تضعیف می‌کنند، بیش از این شش قدرت‌ به کشور ضربه وارد می‌آورند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدناصر قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: هرگاه دولت قبلی وارد مذاکره‌ای می‌شد، یک تحریم نیز علیه کشور وضع می‌شد اما این دولت در مذاکرات توانسته امتیازاتی بگیرد.

این نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اکنون به گفته رئیس‌جمهور، کاسه تحریم‌ها شکسته شده اما متأسفانه در داخل کشور عده‌ای که منافع باندی و جناحی آنها بر منافع ملی اولویت دارد، به دنبال تضعیف دولت هستند که این اقدام آنها خیانت بزرگی به کشور است.

وی همچنین با اشاره به اینکه "همه جناح‌های سیاسی و نهادهای حاکمیتی کشور باید از تیم مذاکره‌کننده حمایت و آن را تأیید کنند"، گفت: کسی که در کشور به فکر منافع ملی باشد، باید از این تیم حمایت کند تا آنها بتوانند در برابر شش قدرت بزرگ دنیا ایستادگی کرده و از آنها امتیازات بیشتری بگیرند.

این عضو بنیاد باران با اشاره به نقش مهم رهبری در این مذاکرات، خاطرنشان کرد: کسانی که طرفدار دولت هستند و به آقای روحانی رأی داده‌اند، نباید او را در این مقطع تنها بگذارند بلکه باید از این دولت حمایت کنند.

وی با اشاره به این جمله رئیس‌جمهور که "شرایط کشور به هشت سال گذشته باز نمی‌گردد"، اظهار کرد: هنگامی که دولت یازدهم بر سر کار آمد، رشد اقتصادی کشور منفی شش درصد بود که اکنون این عدد به منفی چهار درصد رسیده و امید است که این رقم به صفر برسد. در واقع منظور رئیس‌جمهور این بود که شرایط اقتصادی کشور به هشت سال گذشته باز نمی‌گردد و اکنون هم تغییر آهنگ رشد اقتصادی کشور برای دولت یک موفقیت محسوب می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین با بیان اینکه "باندها و گروه‌های خاصی نمی‌توانند منافع هشت سال گذشته خود را در این دولت تأمین کنند"، ابراز عقیده کرد: متأسفانه 95 درصد مدیران اجرایی کشور به برنامه‌های دولت روحانی هیچ اعتقادی ندارند.

قوامی در پایان اظهار کرد: این مدیران، مدیران دولت قبل هستند و سیاست‌های دولت قبل را اجرا می‌کنند که رئیس‌جمهور باید به این مسأله توجه کند زیرا وجود این مدیران آسیب جدی به دولت وارد خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N382183