حمله رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون دهها شهید و زخمی به جا گذاشته است

کشته,صهیونیستی

تهران - ایرنا - در پی تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تاکنون دهها فلسطینی شهید و زخمی شده اند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری ˈاسکای نیوزˈ، این در حالی است که رژیم صهیونیستی با حمله به غزه، 40 هزار سرباز ذخیر خود را نیز فراخوانده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در پی حمله موشکی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به شهرک های صهیونیست نشین، روز سه شنبه برای دومین روز پیاپی مناطق مختلف غزه را بمباران کرد.

در همین راستا هفت فلسطینی در حمله به منزلی درˈخان یونسˈ در جنوب غزه به شهادت رسیدند.

همچنین بر اثر حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت در منطقه الشجاعیه، یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین نیز اعلام کرد که در حمله جنگنده های رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه به یک خودروی فلسطینی سه تن از جلمه ˈمحمد شعبانˈ فرمانده یگان کماندوهای دریایی در شمال غزه به شهادت رسیدند.

حمله رژیم صهیونیستی به ˈبیت لاهیاˈ نیز یک کشته داشت.

از سوی دیگر بنا به اعلام ارتش رژیم صهیونیستی مبارزان مسلح در عزه نیز اقدام به شلیک چند موشک به سوی سرزمین های اشغالی کردند.

تنش در مرز غزه با رژیم صهیونیستی در پی دستگیری صدها فعال حماس در کرانه باختری، افزایش یافته است.

همزمان با حملات هوایی به غزه، ارتش رژیم صهیونیستی به طور تلویحی از حمله زمینی به این منطقه سخن گفته است.

از سوی دیگر ˈشامی ابوزهریˈ سخنگوی حماس نیز گفته است که تهدیدهای رژیم اشغالگر قدس و جنایات این رژیم قادر به شکست دادن اراده ما نیست.

با ادامه عملیات نظامی رژیم صهیونیستی، شهرداری تل آویور در این شهر حالت فوق اعلام کرده و پناهگاه ها از بیم شلیک موشک از باریکه غزه، به روی مردم گشوده شده است.

این در حالی است که صدای آژیر خطر نیز در شهر های ˈاسدودˈ و ˈعسقلانˈ شنیده شده است.

مترجمام**1480**1502 ** 1597
کد N381958