یعالون: جنگ علیه حماس ظرف چند روز پایان نمی‌یابد/ آغاز عملیات "بنای آهنین" علیه اسرائیل

شبکه اسکای نیوز، از پرواز جنگنده رژیم صهیونیستی بر فراز آسمان نوار غزه خبر داده و اعلام کرد که چند موشک نیز از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، یک جنگنده اسرائیلی امروز (سه‌شنبه) بر فراز آسمان نوار غزه به پرواز درآمد.

این شبکه همچنین از شلیک چند موشک از نوار غزه به اراضی اشغالی خبر داد.

در همین حال، موشه یعالون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد: آماده جنگ علیه حماس هستیم و این درگیری‌ها ظرف چند روز پایان نمی‌یابد.

خبرنگار شبکه المیادین نیز از دو حمله هوایی رژیم صهیونیستی به "بیت لاهیا" و "دیر البلح" در نوار غزه خبر داد و اعلام کرد که بر اثر این حملات سه تن زخمی شدند.

پلیس رژیم صهیونیستی نیز 39 تن را در نقب، الجلیل و الساحل به اتهام پرتاب سنگ به سمت خودروهای پلیس رژیم صهیونیستی و بستن راه‌ها و برپایی تظاهرات بازداشت کرد.

"لوبا سمری"، سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، تعداد بازداشت شدگان به 299 تن رسیده است که ده‌ها تن از آن‌ها نوجوان هستند و پلیس از دادگاه خواهد خواست تا بازداشت جوانان عرب را تمدید کند.

در همین حال، "گردان‌های قدس"، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، عملیات "بنای آهنین" را علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرده و شهرهای اراضی اشغالی را با 60 موشک هدف قرار داد.

شهرهای اسدود، بئر السبع، عسقلان و نتیفوت هدف حملات سرایا القدس قرار گرفتند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که نیروی هوایی و دریایی این رژیم ظرف ساعات اخیر حدود 50 نقطه در نوار غزه را هدف قرار داده‌ است.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز با اعلام اینکه آژیرهای خطر در اسدود به صدا درآمده است، اعلام کرد که سامانه گنبد آهنین حملات چهار موشک را که به سمت اسدود شلیک شده بودند، ناکام گذاشت.

شبکه 7 تلویزیون این رژیم نیز گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درصدد انجام رایزنی‌های امنیتی در تل‌آویو است.

از سوی دیگر، شهرک‌نشین‌های صهیونیست صبح امروز تلاش کردند تا جوانی را از منطقه بیت ساحور در کرانه باختری بربایند تا وی را به قتل برسانند.

یک منبع امنیتی اعلام کرد که خودوری شهرک‌نشین‌ها وارد بیت ساحور شد و به رمضان ریا، جوان فلسطینی 17 ساله نزدیک شد و اگر این جوان نتوانسته بود فرار کند و تعدادی از شهروندان وارد عمل نمی‌شدند،‌ شهرک‌نشین‌ها وی را ربوده بودند.

انتهای پیام

کد N380941