۰
جعفری در گفت‌وگو با ایلنا

استیضاح وزیر علوم یک ماه به عقب افتاد/ ابوترابی‌فر و حدادعادل پیگیر خواسته‌های استیضاح کنندگان

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

در این جلسه نمایندگان خواسته‌ها، مطالبات و نگرانی‌های خود را بیان کردند و وزیر علوم نیز به تعدادی از خواسته‌ها و نگرانی‌ها پاسخ داد و مقرر شد ایشان خواسته‌های استیضاح‌کنندگان را ظرف یک ماه اجرایی کند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اعلام به تاخیر افتادن روند استیضاح وزیر علوم،‌ از تشکیل کمیته‌ای با حضور محمدحسن ابوترابی و غلامعلی حدادعادل برای رسیدگی بر مطالبات استیضاح‌کنندگان خبر داد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص جلسه هیات رئیسه مجلس با وزیر علوم و نمایندگان متقاضی استیضاح گفت: این جلسه در یک فضای صمیمی و تعاملی عصر امروز با حضور رئیس مجلس،‌ نواب رئیس و آقای حدادعادل برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان خواسته‌ها، مطالبات و نگرانی‌های خود را بیان کردند و وزیر علوم نیز به تعدادی از خواسته‌ها و نگرانی‌ها پاسخ داد و مقرر شد ایشان خواسته‌های استیضاح‌کنندگان را ظرف یک ماه اجرایی کند.

نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌ای با حضور ابوترابی و حدادعادل خبر داد و اظهار داشت: ‌این کمیته قرار است با هر هفته با وزیر علوم دیدار داشته باشند تا ببینند که وزیر علوم چقدر خواسته‌ها را را پاسخ داده است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.