حمله انتفاضه ای فلسطینی ها به نیروهای امنیتی اسرائیل

طولکرم در کرانه باختری یکشنبه شب صحنه درگیری بین جوانان فلسطینی و سربازان اسرائیلی بود. در جریان این درگیری چند تن از جوانان فلسطینی زخمی شدند.

حمله انتفاضه ای فلسطینی ها به نیروهای امنیتی اسرائیلطولکرم در کرانه باختری یکشنبه شب صحنه درگیری بین جوانان فلسطینی و سربازان اسرائیلی بود. در جریان این درگیری چند تن از جوانان فلسطینی زخمی شدند.

 

 

 

   جوانان فلسطینی خشمگین از کشته شدن محمد ابوحضیر هر شامگاه به نزدیکی اردوگاه نظامی شهر می روند و به داخل این اردوگاه سنگ و کوکتل مولوتوف پرتاب می کنند. نیروهای اسرائیلی نیز به مقابله با آن ها می پردازند.

مصدومان درگیری های شب گذشته به نزدیک ترین درمانگاه فرستاده شدند.

یکی از این جوانان می گوید: «ما در کنار شهداایستاده ایم. مبارزه ما با اسرائیل ادامه دارد و به نتانیاهو می گوییم که همچون ایهود باراک او را با سنگ عقب می رانیم.»

دیگری می افزاید: «پیام ما به اسرائیل این است که خون نوجوان فلسطینی پایمال نمی شود. ما اینجا می مانیم تا تمام زندانیان آزاد شوند.

نیروهای امنیتی فلسطین با تمام قوا سعی می کنند مانع از دسترسی آن ها به اردوگاه نظامی اسرائیلی شوند.

خبرنگار یورونیوز می گوید: «معترضان اینجا بر ادامه اعتراضات تاکید دارند و حملات اسرائیل به کرانه باختری را محکوم می کنند. آن ها از نیروهای امنیتی فلسطین می خواهند که با برچیدن موانع به آن ها اجازه دهند تا به خط مرزی اسرائیل برسانند.»

منبع: یورنیوز

26149

کد N378741