اعلام آمادگی قرارگاه سازندگی سپاه برای اجرای پروژه آزاد‌راه تهران - شمال

سپاه پاسداران,سپاه,قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء,آزادراه تهران شمال

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که این قرارگاه برای اجرای پروژه آزاد‌راه تهران - شمال آمادگی دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که این قرارگاه برای اجرای پروژه آزاد‌راه تهران - شمال آمادگی دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار عبادالله عبداللهی که در پنل تخصصی همایش بزرگ سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد کشور سخن می‌گفت، با بیان اینکه "نگاه «قرب» سودمحوری نیست نگاه تکلیفی و جهادگونه عمل کردن است"، گفت: قرب آمادگی کامل دارد با تدبیر مسئولان و تدابیر دولت برای اجرای پروژه با تمام توان و قدرت وارد عمل شود.

وی با اشاره به سختی‌ها و پیچیدگی این پروژه اظهار کرد: در مورد آزادراه تهران - شمال با تمام توان و قدرت آمادگی داشتیم که عملیاتی کنیم و یک ساختار سازمان خوب در قرب پیش‌بینی شد که در زمانبندی مشخص اجرایی شود اما کار توسط دولت متوقف شد و اگر بشود این پروژه اجرا شود، کار بسیار عظیمی است.

عبداللهی در ادامه گفت: این پروژه 62 کیلومتر تونل رفت و برگشت دارد و ترکیب پروژه پل تونل و ترانشه و سنگ برداری داشته و با آن محدودیت در جاده شمال برای این کار چهار سال زمان و یک ساختار قوی را در نظر گرفتیم و در یک مرحله‌ای تجهیز کارگاه نیز کردیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه همچنین خاطرنشان کرد: ‌ساخت زیرساخت‌های ریلی جاده‌ای و سایر موارد زیرساختی امروز ضروری است.

انتهای پیام

کد N378075