قره‌سید رومیانی در گفت‌وگو با ایلنا:

آقاتهرانی رئیس كمیسیون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر خبر شد

مجلس

در این انتخابات، حجج‌الاسلام سالک و غضنفرآبادی به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند و بنده نیز به عنوان سخنگو منتخب شدم./آقایان سیدمرتضی حسینی و محمدحسن ابوترابی به عنوان دبیران كمیسیون مشترك رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر انتخاب شدند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس از انتخاب حجت‌الاسلام آقاتهرانی به عنوان رئیس كمیسیون مشترك رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر خبر داد.

میرهادی قره‌سید رومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز ایرادات طرح آیین‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الكترونیكی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این طرح اعاده شده از شورای نگهبان است که شورا ایراداتی به این لایحه گرفته که برخی از مواد آن در جلسه امروز رفع ایراد شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از انتخاب هیأت رئیسه كمیسیون مشترك رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر خبر داد و اظهار داشت: در این انتخابات، حجت‌الاسلام آقاتهرانی به عنوان رئیس كمیسیون مشترك رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر انتخاب شد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس افزود: در این انتخابات، حجج‌الاسلام سالک و غضنفرآبادی به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند و بنده نیز به عنوان سخنگو منتخب شدم.

قره‌سید رومیانی در پایان افزود: همچنین آقایان سیدمرتضی حسینی و محمدحسن ابوترابی به عنوان دبیران كمیسیون مشترك رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر انتخاب شدند.

کد N377518