در نامه‌ای؛

رحمانی‌فضلی از اعضای کارگروه امنیت و امور انتظامی ستاد هدفمندی یارانه‌ها تقدیر کرد

دولت

اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به رغم توطئه ها و هجمه های تبلیغاتی سنگین استکبار جهانی، دستاورد بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و اقتدار و عزت ایران اسلامی را بیش از پیش نمایان کرده است.

وزیر کشور در نامه‌ای به اعضای کارگروه امنیت و امور انتظامی ستاد هدفمندی یارانه‌ها از تلاش‌ها و نقش‌آفرینی آنان به منظور اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور طی نامه‌ای به اعضای کارگروه امنیت و امور انتظامی ستاد هدفمندی یارانه ها از تلاش ها و نقش آفرینی آنان به منظور اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها تقدیر و تشکر کرد.

متن کامل نامه وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور به اعضاء کارگروه امنیت و امور انتظامی ستاد هدفمندی یارانه‌ها بدین شرح است:

اجرای مطلوب مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به رغم توطئه ها و هجمه های تبلیغاتی سنگین استکبار جهانی، دستاورد بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و اقتدار و عزت ایران اسلامی را بیش از پیش نمایان کرده است.

بی تردید، این موفقیت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مدظله العلی سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، مرهون تلاش های ارزشمند و شبانه روزی مدیران کارآمد و لایق دستگاه های مختلفی است که با زمان شناسی و اقدام مدبرانه بستر مناسبی را برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها فراهم کرده اند.

اینجانب لازم می‌دانم از مساعی و نقش آفرینی مثبت و سازنده جناب عالی و همکاران محترم در پشتیانی از این طرح ملی تقدیر و تشکر نمایم.

امید است این تلاش‌های صادقانه مورد رضایت خداوند منان قرار گرفته و توفیق خدمتگزاری بیشتر برای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم روحی له الفدا و رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی به همه ما عنایت فرماید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، وزیراطلاعات، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دادستان کل کشور، دادستان عمومی و انقلاب تهران، معاون وزیر و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استانداران و روسای شوراهای تامین استان های سراسر کشور، اعضای کارگروه امنیت و امور انتظامی ستاد هدفمندی یارانه ها هستند.

کد N371349