با حکم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

رئیس جدید عقیدتی سیاسی صاایران منصوب شد

وزارت دفاع

طی حکمی از سوی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین حسین محمدابراهیم به عنوان رئیس اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع الکترونیک ایران منصوب شد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع الکترونیک ایران با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک ایران و جمعی از معاونان و مدیران ارشد سازمان صنایع الکترونیک ایران برگزار شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در این مراسم، توفیق خدمتگزاری در نظام ولایتی را نعمتی الهی دانست و گفت: با وجود تمامی دشمنی‌هایی که استکبار شرق و غرب با نظام اسلامی و مکتب ما دارند، با واسطه توفیقاتی که خداوند به خدمتگزاری در نظام مقدس تحت رهبری ولی‌امرمان عنایت کرده توانسته‌ایم قد علم کرده و بایستیم و از این جهت خداوند منان را شاکریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین قندهاری ادامه داد: بزرگترین نعمتی که خداوند متعال به آحاد مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنایت فرموده، نعمت ولایت و رهبری است که همه ما با خدمت صادقانه قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم.

وی با بیان اینکه در نظام ولایی حضور در صحنه اجتماع و انجام مسئولیت‌های اجتماعی به نحو احسن برای ذات اقدس الهی، برای همه مسئولان توفیقی بزرگ است، اظهار کرد: مشارکت در همه عرصه‌های اجتماعی، ‌دینی و سیاسی جزو اعتقادات ماست و در حقیقت دین و سیاست با هم عجین و جدایی ناپذیر است.

قندهاری با بیان اینکه "تهاجم امروز دشمن مثل گذشته در قالب جنگ سرد و سخت نیست"، ادامه داد: نوع هجوم دشمن با توجه به ترفندها و حیله‌های آنان متفاوت بوده،‌ به طوری که اگر غفلت شود ممکن است دشمن ضمن نفوذ در صحنه‌های مختلف از جمله بنیان خانواده آن را دچار تزلزل و فروپاشی کند.

مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک ایران نیز در این مراسم با تقدیر از عملکرد حجت‌الاسلام بهرامی - رئیس سابق اداره عقیدتی سیاسی صنایع الکترونیک ایران - گفت: حجت‌الاسلام بهرامی برای صاایران تنها وظیفه عقیدتی نداشت بلکه وی الگوی کارکنان این سازمان بود.

در پایان این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدابراهیم به عنوان رئیس جدید اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع الکترونیک ایران معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی به عنوان رئیس سابق این اداره تشکر و قدردانی شد.

انتهای پیام

کد N369324