حضور وزیر احمدی نژاد در مرکز بررسیهای استراتژیک ریاست جمهوری

تسنیم نوشت:

نشست «حجاب،آسیب‌شناسی سیاست‌های گذشته، نگاهی به آینده» با حضور برخی چهره‌های فرهنگی در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد که در این نشست حسینی وزیر پیشین ارشاد در دولت احمدی‌نژاد نیز حضور داشت.

نشست «حجاب،آسیب‌شناسی سیاست‌های گذشته، نگاهی به آینده» ،با حضور کارشناسان،اساتید حوزه و دانشگاه،شورای عالی انقلاب فرهنگی،کمیسیون فرهنگی مجلس،فعالین حوزه ی زنان،مدیران ارشد وزارتخانه‌های کشور و ورزش و جوانان در امور خانواده و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مرکز بررسی‌های استرتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد.

در ابتدای این نشست،حسام الدین آشنا رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ضمن خیر مقدم به مدعوین به ایراد سخنرانی پرداخ و در ادامه کارشناسان و مدعوین، نظرات خود را پیرامون مسائل مطرح شده عنوان کردند.

سیاست‌گذاری فرهنگی و اجتماعی از مقولات مهم و بحث‌برانگیز است، و مقوله حجاب و عفاف نیز به دلیل حساسیت‌های دینی و ارزشی از اهمیت مضاعفی برخوردار است که از این‌رو مرکز بررسی‌های استراتژیک بنا بر اهمیت موضوع اقدام به برگزاری این نشست تخصصی کرد.

تغییر و تحولات وضعیت حجاب بر اساس تحقیقات انجام شده، ارزیابی کارامدی سیاست های فرهنگی حجاب در یک دهه گذشته، چالش های اجرای طرح عفاف و حجاب، پیشنهادات برای سیاست گذاری آینده از اهداف برگزاری این نشست باموضوع حجاب و عفاف بود.

در این نشست سید محمد حسینی وزیر ارشاد محمود احمدی‌نژاد، احمد پورنجاتی و برخی دیگر از شخصیت‌ها حضور داشتند.

 

23231

 

کد N368812