8 قاری مصری برای اجرای محافل قرآنی به ایران می‌آیند

قرآن کريم,مصر,سازمان اوقاف

هشت قاری بین‌المللی مصری به دعوت سازمان اوقاف و امور خیریه برای اجرای محافل انس با قرآن در ماه رمضان به ایران سفر می‌کنند.

هشت قاری بین‌المللی مصری به دعوت سازمان اوقاف و امور خیریه برای اجرای محافل انس با قرآن در ماه رمضان به ایران سفر می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هشت قاری مصری امسال به دعوت سازمان اوقاف برای برگزاری بیش از 560 محفل انس با قرآن کریم در سطح استان‌ها، شهرها، نهادها، مساجد، امامزادگان و ... ، به ایران اسلامی می‌آیند.

براساس این گزارش، احمد شهات احمد لاشین، عادل الباز، علی محمود الشمیس، محمد قطب الطویل، عبدالناصر حرک، محمد شرف الدین، محمد المحمود المریجی و متولی عبدالعال از کشور مصر برای برگزاری محافل قرآنی ماه رمضان، به ایران سفر می‌کنند.

بر اساس این گزارش این قاریان از 14 تیرماه برابر با 7 ماه مبارک رمضان، اجرای برنامه‌های خود را آغاز و تا 24 رمضان در سطح کشور به قرائت آیات قرآن کریم می‌پردازند.

براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، بیش از 1800 محفل انس با قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه با مشارکت سایر دستگاه‌ها در مساجد، بقاع متبرکه، امامزادگان، ادارات، نهادها و سازمان‌های مختلف با حضور قاریان بین المللی از ایران و مصر و گروه‌های همخوانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N366255