وضعیت آیت‌ الله‌ مهدوی‌ کنی تغییری نکرده است

آیت‌ الله‌ مهدوی‌ کنی

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ماه مبارک رمضان از امشب شروع می‌شود و ما از مردم متدین می‌خواهیم باز در این ماه مبارک دعاهای خود را برای سلامتی آیت الله مهدوی کنی ادامه دهند.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه وضعیت آیت الله مهدوی کنی تغییری نکرده است، از مردم خواست در ماه مبارک رمضان برای بهبودی و سلامتی ایشان دعا کنند.

ابراهیم انصاریان رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با تسنیم، درخصوص آخرین وضعیت درمانی آیت الله محمد رضا مهدوی کنی، گفت: وضع عمومی ایشان خوب و تثبیت شده است، مشکل فقط مغزی است.

وی ضمن تشکر از تیم پزشکی رئیس مجلس خبرگان رهبری، افزود: تیم پزشکی و مشاوران تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و امیدواریم آیت الله مهدوی کنی هرچه زودتر بهبودی و سلامتی خود را پیدا کنند.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ماه مبارک رمضان از امشب شروع می‌شود و ما از مردم متدین می‌خواهیم باز در این ماه مبارک دعاهای خود را برای سلامتی آیت الله مهدوی کنی ادامه دهند، افزود: انشاءالله به برکت این ماه و دعاءهای مردم ایشان باردیگر به زندگی خوب و پربرکت خود در جهت خدمت به مردم و انقلاب برگردند.
کد N362010