فرمانده سپاه قدس گیلان:اولویت دشمن پروژه سپاه هراسی است

سیاسی

دوره آموزشی روابط عمومی بسیج با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان و معاون روابط عمومی سازمان بسج مستضعفین و جمعی از کارشناسان معاونت روابط عمومی استان گیلان صبح امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افتتاحیه دوره آموزشی روابط عمومی بسیج استان گیلان با حضور سردار هامون محمدی فرمانده سپاه قدس گیلان و اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسج مستضعفین و جمعی از کارشناسان معاونت روابط عمومی این استان بر گزار شد.

سردار هامون محمدی ضمن اشاره به فعالیت های اقتصادی سپاه گفت: فعالیت اقتصادی سپاه به معنای درآمد زایی و منفعت طلبی نبوده و محور فعالیت های سپاه در حوزه سازندگی و خدمت رسانی است.

وی افزود: امروز استانداران و مسئولان با اطلاع کامل از کیفیت بالای فعالیت های سازندگی سپاه دائما به قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء مراجعه کرده و درخواست آبادانی استان و شهرهای خود را دارند.

فرمانده سپاه قدس ضمن توصیه به صداقت روابط عمومی ها تصریح کرد: متاسفانه برخی دستگاه ها گزارش غیر واقعی می دهند حال آنکه آنچه را می گویند را اصلا اجرا نکرده اند؛ لذا باید همگان بویژه روابط عمومی ها مراقب صداقت باشند.

وی با اشاره به وظایف روابط عمومی ها در بسیج و سپاه افزود: روابط عمومی ها در بسیج و سپاه تکلیف بزرگی دارند چرا که همواره این دو نهاد انقلابی، بیشتر از آنچه که می گویند را عمل می کنند و انجام می دهند.

وی ادامه داد: اولویت اقدام روابط عمومی های ما باید بیان خدمت سپاه به انقلاب و مردم باشد تا افکار عمومی بیش از پیش با مجاهدت های بسیج و سپاه در مناطقی نظیر سیستان و بلوچستان یا عسلویه و... آشنا شود.

محمدی در خصوص پروژه "سپاه هراسی" اظهار داشت: امروز اولویت اصلی دشمن؛ پروژه سپاه هراسی است و برای تخریب سپاه تمام امکانات خود را به کار گرفته اند اما غافلند از آنکه ابتکار عمل همواره در اختیار سپاه است. چرا که سپاه یک نهاد مردمی و برخواسته از بطن ملت است .

وی ادامه داد: از آنجا که هدف سپاه، خدمت به مردم است لذا دشمن شکست خواهد خورد و رسالت روابط عمومی ها در سپاه نیز بیان همین خدمات ارزشمند است و انعکاس اخبار نیز بایستی با رویکرد اقناعی باشد تا مخاطب همراه ما گردد.

فرمانده سپاه قدس در راستای موج تخریب سپاه توسط دشمنان افزود: دشمن حتی به تخریب کلی سپاه اکتفا نکرده و گاه توسط نیروهای داخلی خود با بیان نظرسازی های دروغین دنبال کمرنگ کردن و به انزوا کشیدن سپاه است و نظام را از پنانسیل ارزشمند سپاه تهی کند، اما (انشااله) نخواهد توانست.

وی در پایان کلید واژه اصلی روابط عمومی را ارتباط با مراکز خبری و رسانه ای دانسته و افزود: ارتباط باید با مخاطبین و عموم مردم که طبیعتا ارتباط دوسویه مدنظر ماست و این ارتباط نیاز به برنامه ریزی دارد.

گفتنی است دوره آموزش تخصصی معاونین روابط عمومی شهرستان های استان گیلان به مدت یک روز با تدریس معاون روابط عمومی سازمان بسیج در شهر رشت برگزار می شود.

انتهای پیام

کد N358096