پیام تبریک هاشمی رفسنجانی به بازیکنان تیم ملی فوتبال/ ترس از نام حریف دامن عدالت داوران را گرفت

ایرنا نوشت:

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازی جوانمردانه تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی که همراه با اخلاق اسلامی و انسانی و با رعایت اصول حرفه‌ای بود، باعث سربلندی و غرور همه ایرانیان شد.

به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در این پیام که پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مقابل آرژانتین صادر شد، افزود : اگرچه ترس از نام حریف، دامن عدالت داوران را گرفت و حق جوانان غیور ایران را ندادند، امّا مردم دنیا، نجابت و شایستگی‌های فرزندان این سرزمین را دیدند.

در ادامه این پیام آمده است: واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی- ورزشی، حکایت از تأثیر مردانگی‌ها و نتیجه معکوس قضاوت‌های ناعادلانه دارد، چرا که ذات مردم همیشه با مظلوم است.

آیت‌الله هاشمی ضمن تبریک صمیمانه به مردم و جوانان به ویژه بازیکنان تیم ملی و علاقه‌مندان به ورزش فوتبال ابراز امیدواری کرد که موفقیت‌های فرزندان غیور ایرانی، در تیم ملی فوتبال مستدام و روزافزون و در همه رشته‌های ورزشی از جمله والیبال و کُشتی فراگیر باشد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در جام جهانی برزیل به مصاف آرژانتین رفت و در یک رقابت زیبا و جنگنده با یک گل از تیم حریف شکست خورد.

 

45503

کد N352555