پورابراهیمی در تذکری:

حقوق بازنشستگان فولاد ماه‌ ها است که پرداخت نمی‌شود

سیاسی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره تعیین تکلیف وضعیت بازنشستگان فولاد از کمیسیون‌های اجتماعی و صنایع درخواست کرد تا به این موضوع رسیدگی کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره تعیین تکلیف وضعیت بازنشستگان فولاد از کمیسیون‌های اجتماعی و صنایع درخواست کرد تا به این موضوع رسیدگی کنند و گفت: در این خصوص با رؤسای کمیسیون‌های مربوطه جلساتی را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه1 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری افزود: خواهشمندم به وضعیت بازنشستگان فولاد توجه کنید اینها ماه هاست دچار مشکل هستند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بهتر است برای یک بار هم که شده برای وضعیت آنها تعیین تکلیف کنیم اینها چند ماه است که حقوقشان پرداخت نشده در حالی که تعداد این افراد بیش از 80 هزار نفر در سطح کشور هستند و متأسفانه در این میان وزارت رفاه نیز به وظایف خود عمل نمی کند.

در ادامه محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مربوطه در این خصوص با بازنشستگان فولاد صحبت خواهند کرد تا بعد از پیگیری این موضوع به مشکلات آنها رسیدگی شود.

وی ادامه داد: ما نیز با رؤسای کمیسیون های اجتماعی و صنایع جلساتی برگزار خواهیم کرد تا به رفع معضلات بازنشستگان فولاد بیانجامد.

کد N351057