/اجمالی/

تقدیر محسنی اژه‌ای از بازی تیم ملی فوتبال

فوتبال,سخنگوي قوه قضاييه,حجت‌الاسلام و المسلمين غلامحسين محسني‌ اژه‌اي,قوه قضاييه

دادستان کل کشور از تلاش بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی مقابل تیم ملی فوتبال آرژانتین تقدیر کرد.

دادستان کل کشور از تلاش بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی مقابل تیم ملی فوتبال آرژانتین تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در برنامه زنده تلویزیونی «نگاه یک»، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: من به سهم خود از تلاش خیلی خوب تیم ملی فوتبال کشورمان تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: در بخشی از بازی که من آن را نگاه می‌کردم، اعضای تیم ملی تلاش خیلی خوبی داشتند و هرچند به ظاهر بردی نداشته باشند، ولی تلاششان قابل تقدیر و تشکر است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دو سال اخیر قوه قضائیه، در پاسخ به این پرسش که آیا این قوه تحت تاثیرفشار صاحبان قدرت قرار می‌گیرد یا خیر؟ اظهار کرد: اگر منظور، اعمال نفوذ صاحبان قدرت و ثروت است، تردید نکنید که این افراد و حتی افراد تیزهوشی که قدرت و ثروت ندارند، فشار می‌آورند اما بحث این است که آیا قوه قضائیه تسلیم می‌شود یا نه.

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به پرونده های امنیتی که در سال 92 مطرح شده اند، گفت: در این موارد فشار بسیاری بر روی قوه قضائیه بود که مثلا فلان شخص را بازداشت نکنید اما این قوه در برابر فشارها تسلیم نشد و به این پرونده ها و همچنین پرونده فساد سه هزار میلیاردی با قاطعیت رسیدگی کرد.

انتهای پیام

کد N350635