اعتراض یک فعال اصلاح طلب به اظهارات سعید حجاریان: دولت، معتدل است و جایی برای تندروها ندارد

نسیم آنلاین نوشت:

یک عضو حزب همبستگی گفت: باید سخنان حجاریان در مورد دولت را شدیدا تکذیب کرد. همایون ابوسعیدی گفت: بدنه دولت معتدل است و هیچ جایگاهی برای اصلاح‌طلبان تندرو ندارد. رئیس‌جمهور نهایت تلاش خود را می‌کند تا از ورود افراد تندرو که در کارها دخالت می‌کنند جلوگیری کند

همایون ابوسعیدی، عضو حزب همبستگی با اشاره به سخنا سعید حجاریان در خصوص اصلاحاتی بودن برنامه های دولت گفت: اینگونه سخنان را به شدت باید تکذیب کرد؛ بدنه دولت معتدل است و هیچ جایگاهی برای اصلاح طلبان تندرو ندارد؛ رئیس‌جمهور نهایت تلاش خود را می‌کند تا از ورود افرادی که با تندروی‌ها در کارها دخالت می‌کنند جلوگیری کند.
او ادامه داد: برخی نباید خود را وکیل وصی گروهی خاص بدانند و به صورت قطعی از جانب همه اعضای آن گروه خاص صحبت کنند، باید به صراحت بگویند این نظر شخصی است و آنها را به شخص خاص یا طیف خاص نسبت ندهند.
ابوسعیدی با بیان اینکه این گونه رواج صحبت ها قابل تأمل است گفت: باید به این گونه افراد و مروجان این نوع تفکر تذکر داده شود که نظرات خود را به صورت کلی بیان نکنند قطعأ اصلاح طلبان معتدل و اصلاح طلبان تندرو با یکدیگر در همه اصول تفاوت دارند.
این فعال اصلاح طلب با تأکید بر اینکه اصلاح طلبی تعابیر مختلفی دارد گفت: برخی نظرات اصلاح‌طلبی که برای جامعه مفید است می‌تواند در دستور کار اصولگرایان باشد همچنین بر عکس؛ باید معنای اصلاح طلبی را به معنای واقعی در نظر داشت، قطعأ فرهنگ و اخلاق و روش ما اسلامی است و باید به هدف فکر کرد و راه و روش درست را پیدا کرد و با هم متحد شد.

 

45231

 

کد N349797