۱
معاون روابط عمومی بسیج:

عمل جبهه‌وار در رسانه‌های انقلاب اسلامی ضروری است

  • ۱۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
ايران,سوريه,سازمان بسيج مستضعفين

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین گفت: متاسفانه برخی رسانه‌ها به جای امیدآفرینی در جامعه، فضای یاس و نامیدی را ترویج می کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اسماعیل احمدی در سفر به استان کرمان در نشست تخصصی مدیران و فعالان رسانه‌های این استان ح با بر شماری مراحل انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند جبهه قدرتمند رسانه های اسلامی است.

وی درباره ویژگی‌های رسانه اسلامی خاطرنشان کرد: امیدآفرینی در جامعه، اتحاد و همبستگی میان آحاد مردم، بصیرت افزایی و عمل به موقع، شناخت جریانات نظام سلطه و استکبار ستیزی، برخی از ویژگی‌های رسانه اسلامی است.

وی با تشریح ویژگی امیدآفرینی، اظهار کرد: متاسفانه برخی رسانه‌های داخلی همصدا با بیگانگان، فضای یاس و ناامیدی را در جامعه ترویج نموده و برخلاف تاکیدات مکرر امام راحل در حوزه رسانه عمل می‌کنند.

وی مشاور رییس سازمان بسیج مستضعفین شناخت دشمن و جریانات وابسته به آن‌ها را ضروری خواند و افزود: برخی از رسانه‌ها تا ماه‌ها پس از آغاز حملات تروریستی علیه مردم سوریه، سکوت کردند؛ چراکه در تشخیص حق و باطل دچار تردید بودند حال آن‌که از همان روز نخست حقانیت مردم و حاکمیت سوریه میان بود.

احمدی، عمل جبهه‌وار در رسانه‌های انقلاب اسلامی را ضروری خواند و تاکید کرد: در مبارزه با استکبار باید همه رسانه‌ها با افشاگری توطئه‌ها و طرح‌های نظام سلطه، نقش تهاجمی خود را ایفا کرده و سلطه امپریالیسم رسانه‌ای غرب را به شکست آنان منتج کنیم.

وی مهم‌ترین محور مشترک رسانه را ترویج گفتمان ولایت عنوان و اظهار کرد: بهترین، متقن‌ترین و صحیح‌ترین تحلیل‌ها در فرمایشات ولایت وجود دارد که در صورت اتصال رسانه ها به این منبع لایتناهی یقینا اشتباهات رسانه‌ای به صفر خواهد رسید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.