با حضور سردار دهقان صورت می‌گیرد؛

تجلیل از همسران وزرای دفاع شهید و رونمایی از ‌ سایت ۱۰۰۰ شهید صنعت دفاعی

دولت

وزارت دفاع در عرصه پرافتخار دفاع مقدس و عرصه صنعت دفاعی از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار است به گونه‌‌ای که در طول دوران جنگ تحمیلی علاوه بر خدمت مجاهدانه در سنگر صنعت دفاعی و پشتیبانی از رزمندگان جان برکف ایران اسلامی با تقدیم یک هزار شهید و صدها جانباز دین خود را به آرمان‌های والای اسلامی ادا کرده است

معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع گفت: همزمان با 31 خرداد سالروز شهادت مصطفی چمران‌، مراسم تجلیل از همسران ‌وزرای دفاع شهید و رونمایی از سایت 1000 شهید صنعت دفاعی با حضور وزیر دفاع و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و برگزار ‌می‌شود.

به گزارش ایلنا، امیر ناصر شهلایی معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع با گرامیداشت یاد شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه وزرای دفاع، شهیدان مصطفی چمران، سیدموسی نامجو و جواد فکوری گفت: این شهیدان با روحیه انقلابی‌، ولایت‌پذیری و حماسه‌آفرینی خود افتخارات بزرگی را در دوران سرنوشت‌ساز انقلاب اسلامی برای نظام مقدس اسلامی کسب کردند.

وی با اشاره به فرمایش حکیمانه مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» گفت: حقیقتا شهدا ولی‌نعمتان ما هستند و امروز پیشرفت و اقتدار چشمگیر ایران اسلامی به خصوص در عرصه صنعت دفاعی مرهون خون پاک و مطهر شهداست.

شهلایی اظهار داشت: ‌شهدا سرمایه‌های ملی و گنجینه‌های بزرگ انقلاب اسلامی و ذخیره‌های نظام هستند که باید راه، سیره و اندیشه‌‌ آنان برای نسل های آینده بازگو شود.

وی با بیان اینکه همزمان با سالگرد شهادت پرافتخار مجاهد فی سبیل‌الله مصطفی چمران وزیر دفاع و نماینده امام در شورای عالی دفاع، مراسم تجلیل از همسران ‌وزرای دفاع شهید برگزار می‌شود، افزود: ‌در این مراسم ‌‌از سایت 1000 شهید صنعت دفاعی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا رونمایی در وزارت دفاع برگزار می‌شود.

معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع خاطرنشان کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در عرصه پرافتخار دفاع مقدس و عرصه صنعت دفاعی از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار است به گونه‌‌ای که در طول دوران جنگ تحمیلی علاوه بر خدمت مجاهدانه در سنگر صنعت دفاعی و پشتیبانی از رزمندگان جان برکف ایران اسلامی با تقدیم یک هزار شهید و صدها جانباز دین خود را به آرمان‌های والای اسلامی ادا کرده است.

شهلایی اضافه کرد: وزارت دفاع تنها دستگاه اجرایی و وزارتخانه ای است که سه شخصیت برجسته و ارزشمند خود در کسوت وزیر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و کارکنان متخصص و متعهد صنعت دفاعی می‌بایست با الهام از تفکرات این شهیدان مخلص و انقلاب ادامه‌دهنده‌‌گان راه پر‌فروغ این شهید‌ان باشند.

کد N345180