سهراب سلیمانی:

حفظ حقوق و امنیت مددجویان مهمترین اصل در زندان‌هاست

سیاسی

مدیرکل زندان‌های استان تهران با اشاره بر لزوم توانمندسازی کارکنان زندان‌ها بر ارتقاء آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی کارکنان تاکید کرد.

مدیرکل زندان‌های استان تهران با اشاره بر لزوم توانمندسازی کارکنان زندان‌ها بر ارتقاء آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی کارکنان تاکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سهراب سلیمانی، ارتقاء سطح آموزش‌های فرهنگی کارکنان زندان‌ها را ضروریات حوزه آموزش دانست و گفت: کارکنان زندانها باید به طور مرتب تحت آموزش های فرهنگی و همچنین برنامه های ورزشی قرار گیرند چرا که این امر کارکنان را در مقابل آسیب ها مصون می دارد.

مدیر کل زندانهای استان تهران در جلسه شورا ی اداری گفت: مجازات زندان صرفاً تهدید برخی از آزادی های اجتماعی فرد زندانی است و غیر از این نباید کوچکترین تعرض به حقوق انسانی و قانونی وی وارد نشود. وی با اشاره به اینکه در آئین نامه سازمان زندانها کلیه حقوق زندانیان تصریح گردید به رعایت حقوق شهروندی مددجویان تأکید نمود. سهراب سلیمانی درخصوص ضرورت پایش برنامه های زندانها گفت: مطالعه و ارزیابی مداوم برنامه ها این کمک را به مدیران می نماید که نقاط ضعف و قوت برنامه ها را شناسایی کنند و در جهت رفع مشکلات احتمالی اقدام نمایند. وی مهمترین اصل در زندانها را حفظ و رعایت حقوق و امنیت زندانیان خواند و گفت: خوشبختانه امروزدرکلیه زندانها شاهد ایجاد یک فضای کاملاً فرهنگی هستیم که این ناشی از عزم جدی مجموعه زندانها و کارکنان آن به اجرای اصل اصلاح و تربیت مددجویان می باشد. مدیر کل زندانهای استان تهران ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای دعوت از چهره های فرهیخته و تأثیر گذار با هدف ارشاد مددجویان دانست واز مدیران زندانها خواست تا با دعوت از چنین افرادی فرصت گفتگوی آنان با مددجویان را فراهم نمایند.

انتهای پیام

کد N344562