گروه های تروریست در موصل با یکدیگر درگیر شدند

تروریست,موصل

تهران- ایرنا- شاهدان عینی آواره شده از موصل، می گویند که گروه های تروریستی در این شهر با یکدیگر درگیر شده اند.

به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی ˈالعراقیهˈ، شاهدان عینی تاکید می کنند: تروریست های داعش در موصل به بهانه های واهی مردم را به قتل می رسانند و اموال عمومی و شخصی ساکنان این شهر را به سرقت می برند و بر برخی از مراکز دولتی تسلط یافته اند.

این شاهدان عینی که به بغداد رسیده اند، همچنین می گویند: اختلافات عمیقی میان تروریست ها بروز کرده است، چون گروهک داعش اصرار دارد که فقط پرچم آن ها باید در همه جا برافراشته شود.

این در حالی است که بازماندگان رژیم بعثی اصرار دارند عکس ˈصدام حسینˈ همه جا نصب شود و تروریست ها مناطق تحت نفوذ خویش را در میان خود تقسیم کنند.

براساس گزارش تارنمای العراقیه به نقل از همان شاهدان عینی، میان گروهک های تروریستی بر سر تقسیم اموال به سرقت رفته و خانه های اشغال شده که صاحبانشان گریخته یا به قتل رسیده اند به شدت اختلاف نظر پدید آمده است.

بنا به اظهارات این افراد، تروریست ها پست های بازرسی بسیاری در معابر عمومی و محله های مسکونی ایجاد کرده اند و زنان را به دلیل پوشش شان مورد انتقاد قرار داده و از آن ها خواسته اند که از نقاب استفاده کنند و جوانان را به دلیل پوشیدن شلوار جین و لباس آستین کوتاه شلاق می زنند.

بر پایه این گزارش، هزاران مجرم سابقه دار و قاتل گریخته از زندان ها به گروه های تروریستی پیوسته اند و بسیاری از ساکنان استان الانبار را به بهانه جاسوسی برای دولت و همکاری با نیروهای امنیتی و یا تنفر داشتن از داعش اعدام می کنند.

شاهدان عینی افزودند: تروریست ها اعلام کردند که هر کس به جای ˈ دولت اسلامی عراق و شام ˈ از کلمه ˈداعشˈ استفاده کند، در برابر چشم مردم صد ضربه شلاق خواهد خورد و هر کس با آن ها همکاری نکند، اعدام خواهد شد.

به گفته این شاهدان ، سوخت و مواد غذایی در موصل رو به کاهش گذاشته و با آزادسازی زندانیان مجرم و جنایتکار روزانه ده ها خانه و مغازه مورد سرقت قرار می گیرد.

این گزارش به نقل از شاهدان عینی گریخته از شهر تکریت افزود: تروریست ها تاکنون 17 تن از غیرنظامیان را به دلیل همکاری با پلیس اعدام کرده اند و چهار زن پس از آن که توسط تروریست ها مورد تجاوز قرار گرفتند، خودکشی کردند.

در ادامه این گزارش آمده است که 16 تبعه اردنی در این شهر ناپدید شده و زندانیان رها شده از زندان که داعش آنها را آزاد کرده تلاش می کنند تا از مسوولان دولتی عامل بازداشت خود انتقام بگیرند.

خاورم ** 1487**7074**1446
کد N342727