در جلسه هیأت دولت مطرح شد:

تاکید رئیس‌جمهور بر تأمین نیازهای مردم در ماه مبارک رمضان

دولت

دولت با تمام توان در جهت ایجاد آرامش و رفاه در جامعه و پیشرفت کشور تلاش می‌کند.

رئیس جمهور در جلسه عصر امروز هیأت دولت بر تأمین نیازهای مردم در ماه مبارک رمضان تأکید و دستگاه‌های ذیربط را به تأمین نیازمندی‌های مردم در این ماه مأمور کرد.

به گزارش ایلنا، جلسه هیأت دولت عصر امروز به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مهم‌ترین مسایل اجرایی روز کشور پرداختند.

در این جلسه، رئیس‌‌جمهور با تبریک سالروز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، حضور مردم در انتخابات را باشکوه توصیف کرد و گفت: حضور پرشور مردم در 24 خرداد ماه بسیاری از توطئه‌ها را خنثی کرد و این حضور، سرمایه بزرگی در پیشرفت اهداف کشور و بهبود مناسبات با کشورهای همسایه و دیگر کشورها است.

روحانی مسئولیت دولت را سنگین دانست و اظهار داشت: دولت با تمام توان در جهت ایجاد آرامش و رفاه در جامعه و پیشرفت کشور تلاش می‌کند.

رییس‌ جمهور ضمن تشکر از وزرا و معاونان، توصیه کرد که باید با جدیت هر چه بیشتر و تلاش افزون‌تر در بهبود شرایط بکوشند.

روحانی در آستانه ماه مبارک رمضان، دستگاه‌های ذیربط را به تأمین نیازمندی‌های مردم در این ماه مأمور کرد و اظهار امیدواری نمود که مواد خوراکی مورد نیاز مردم به میزان کافی و در دسترس باشد تا بتوانند با خاطری آسوده از فیوضات معنوی این ماه بهره‌مند شوند.

در ادامه جلسه، گزارش کمیسیون لوایح دولت در خصوص «لایحه اجاره و استملاک اتباع و دولت‌های خارجی و سازمان‌های بین‌المللی در جمهوری اسلامی ایران» ارایه شد و تعدادی از مواد آن به تصویب هیأت وزیران رسید.

کد N338996