۱

نامه علی اکبر ولایتی به بشار اسد: انتخابات شما نشان داد فقط مردم سوریه سرنوشت خود را تعیین می کنند

  • ۱۲بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی طب نامه ای به بشار اسد نوشت: بار دیگر ملت بیدار سوریه یکپارچگی قدرت و اراده خود را به منصه ظهور رساند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین علی اکبر ولایتی در بخشی از این نامه نوشت: یکبار دیگر وعده تخلف ناپذیر خداوند محقق گردید و پایداری و مقاومت به حق دولت و ملت سوریه در مقابل استکبار، تکفیر و گمراهی به ثمر نشست و نقشه های آنان را نقش بر آب ساخت و بر پیش بینی ها و وعده های شیطانی یاوه گویان و به اصطلاح قدرت های جهانی خط بطلان کشید و به همگان نشان داده شد که ان الله یدافع من الدین آمنوا... و ان الکافرین لا مولی لهم.
وزیر خارجه پیشین کشورمان خطاب به بشار اسد اینطور نوشت: در این راه ملت سوریه با یکپارچگی، قدرت و اراده خود را با قاطعیت به منصه ظهور رساند و با حضور حماسی خود در انتخاباتی آزاد به جهانیان نشان داد که فقط و فقط این مردم سوریه هستند که سرنوشت خویش را تعیین نموده و خواهند نمود.
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در بخش دیگری از این نامه نوشت: اینجانب با کمال افتخار و سربلندی از انتخاب شایسته ملت عزیز سوریه، انتخاب حضرتعالی را به مقام ریاست جمهوری کشور دوست و برادر سوریه تبریک عرض می نمایم و توفیق روز افزون شما را در توسعه عمران، آبادانی و پیشرفت آن کشور عزیز خواهانم و رجاء واثق دارم که با درایت جنابعالی سوریه از بحران به سلامت خواهد گذشت و مسیر پر خیر و برکت مقاومت ضدصهیونیستی مردمی و برخاسته از روح مقاومت پیش از این آغاز شده، بهتر از یپش پیموده خواهد شد.


45231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.