نقدی:دشمن متوجه شده که توانایی رویارویی مستقیم با انقلاب و مردم را ندارد

سازمان بسيج مستضعفين,سردار نقدي,رييس سازمان بسيج مستضعفين

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جنایات اخیر گروه‌های تروریستی در منطقه گفت:گروه های تکفیری با اتکا به این جنایات، بر اهداف شوم استکباری و اطاعت و فرمانبری از اتاق‌های فکر غربی و اسرائیلی و حمایت دلارهای نفتی صحه می گذارند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان در جمع شاگردان شهید نوروزی در مدرسه شهید رجایی و اهالی روستای حیط از توابع شهرستان راسک گفت: دشمنان اسلام و استکبار با فریب عده‌ای و واداشتن آنها به جنایت و قتل انسان‌های بی گناه سعی در ایجاد تفرقه و دشمنی میان امت واحده اسلامی دارند.

وی در ادامه با بیان این‌که استکبار سیلی محکمی از مردم ایران و انقلاب اسلامی خورده است اظهار داشت: دشمنان متوجه شدند که توانایی رویارویی مستقیم با این انقلاب و مردم را ندارند و تجربه تاریخی دوران هشت سال دفاع مقدس، جنگ‌های لبنان و فلسطین موجب شده تا آمریکا و اسرائیل از رویارویی مستقیم با امت واحده اسلامی ناامید شوند.

نقدی خاطرنشان کرد: از این رو دشمن با تغییر تاکتیک سعی در ضربه زدن و سست کردن ایمان و اعتقاد راسخ مردم داشته و به دنبال ایجاد تفرقه است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین فعالیت شبانه روزی 162 شبکه ماهواره ای فارسی زبان را یادآور شده و ادامه داد: این شبکه ها با هدف سست کردن ایمان و اعتقادات مردم در تمام شبانه روز علیه انقلاب اسلامی، ارزش ها و اسلام برنامه پخش می کنند و دشمن همچنان بر این روش تاکید دارد.

وی با اشاره به فعالیت گروه های تکفیری تصریح کرد: این جریانات که به بهانه اسلام و اختلاف در فتاوا، شیعیان را کافر معرفی کرده، حکم به قتل آنها داده و مرتکب جنایت و قتل انسان‌های بی‌گناه می شوند و جز دروغ چیزی نمی گویند چون کسی همچون مولوی شهید جنگی زهی شیعه نبود ولی به دست این جریان به شهادت رسید و تنها جرم این عالم مجاهد اهل سنت، مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار و آمریکا بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطرنشان کرد: این گروه‌ها با اتکا به این جنایات، بر اهداف شوم استکباری و اطاعت و فرمانبری از اتاق های فکر غربی و اسرائیلی و حمایت دلارهای نفتی صحه می گذارند.

وی با بیان اینکه دشمن باشما دانش‌آموزان چه شیعه باشید و چه سنی، می‌جنگد تاکید کرد: امروز همه با هم عهد می‌بندیم تا فلسطین را آزاد کنیم و انتقام خون شهدایمان را که در گرو آزادی فلسطین و نابودی استکبار است، بگیریم.

سردار نقدی در پایان با تجلیل از معلم شهید "جواد نوروزی" که فروردین ماه امسال به دست عوامل استکبار به شهادت رسید؛ دانش آموزان این شهید را، به تلاش و کوشش برای علم آموزی و حفظ وحدت سفارش نموده و از خانواده این معلم شهید قدردانی کرد.

انتهای پیام

کد N330558