منتجب نیا: دولت پیشین ادبیات بی ادبی را باب کرد

منتجب نیا,دولت احمدی نژاد

شیراز - ایرنا- عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: دولت پیشین ادبیات بی ادبی را در کشور باب کرد و رواج داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا، عصر دوشنبه در همایش ˈ اعتدال، استراتژی و ایدئولوژیˈ که به همت اصلاح طلبان فارس در شیراز برگزار شد، افزود: امروز شاهد هستیم که از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این ادبیات چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی تغییر کرده و گفتمان سیاسی ما عوض شده است.

وی تصریح کرد: امروز می بینیم که رییس جمهوری، وزرا و دیگر مسوولان در مقابل سران دیگر کشورها با ادبیاتی درست و دیپلماتیک صحبت می کنند.

منتجب نیا، اصلاحات را یک اندیشه و فکر برخوردار از ریشه مردمی و نشات گرفته از عقل و دین دانست و گفت: اصلاحات بر خلاف آنچه عده ای تصور می کنند و در خیال خود می پرورانند به معنای انقلاب و دگرگونی نیست بلکه اصلاحات یعنی صالح ترین افراد روی کار بیایند و مسوولیت ها را بپذیرند.

وی اضافه کرد: اصلاحات یعنی اینکه سیاست داخلی و بین المللی که طی هشت سال فعالیت دولت قبل به بدترین شرایط رسید و رسوایی هایی را برای کشور به دنبال داشت و روابط بین المللی ما را به پایین ترین سطح رساند، سامان یابد.

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی تصریح کرد: در دولت قبل که همه تریبون ها و نشریات، دست جریانی خاص بود، آنها می گفتند دوران اصلاحات تمام شده است و به خیال خودشان آخرین میخ تابوت اصلاحات را نیز کوبیدند.

منتجب نیا گفت: اصلاحات یک اندیشه و فکر مواج است که در نقطه مقابل آن افساد و تسلیم شرایط شدن و وضع موجود را پذیرفتن قرار دارد.

وی تصریح کرد: اصلاحات، استقلال و آزادی را در تمام زمینه ها برای همه می خواهد اما آزادی نه به معنای بی بندوباری را، آنگونه که عده ای چنین تفکرات غلط و تعریف بی پایه و اساسی از اصلاحات به جامعه تزریق می کنند.ک/2

678/ 667 / 1551
کد N327258